Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » édesítőszer tabletta mennyi...

édesítőszer tabletta mennyi kalóriát tartalmazhat?

Figyelt kérdés
"ciklaminsav és szacharin alapú" de nem találtam rajta semmit tápértékre vonatkozóan
2016. jún. 2. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag 0 kcal.
2016. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most megnéztem az enyémet is "Libolo" a neve, ugyanezen összetevőkkel.sajnos ezen sincs kalóriaérték feltüntetve, csak, hogy mennyi cukornak felel meg, és, hogy felnőttnek /gyermeknek mennyi lehet a napi javasolt adagja.

Így én is úgy gondolom, hogy zéro kalóriás lehet.

2016. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
S Budget 1200 darabos tablettám van . 1 db tabletta 1 db kockacukor édesítőhatásának felel meg . Energia = 117 kJ/kcal .
2016. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
** 117 kJ/27 kcal
2016. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amit az előző ír az 100grammra vonatkozik, és az egész doboz nincs 100g. 0.016kcal.
2016. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72 gramm maga az egész doboz és van benne 1200 db .
2016. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Találtam a konyhaszekrényben egy Süsslis dobozt. Ez is ciklamát és szaharin tartalmú, ezen rajta van minden infó.

1 szem édesítő tabletta energia tartalma 0,09 KJ/0,02Kcal.Súlya 1 darabnak 0,06 gramm.

Ch, fehérje, rost = nulla

2016. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából gondolhatja az ember, hogy ha súlya is alig van egy ilyennek, akkor kalória sem fér bele sok. 1 gramm színtiszta szénhidrátban van picit több, mint 4 kcal, ezek a kis picike tabletták pedig sokkal könnyebbek (és sok édesítőszer eleve közel kalóriamentes, főleg az extrémen édesek, amikből kevés kell, de pont azt fejtegetem, hogy ez igazából eléggé mindegy nekünk, ha kizárólag a kalóriaértékről van szó).
2016. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Kedvencem, amikor 3-4 ember próbál értelmes, hasznos választ adni, a kérdező, meg arra sem méltatja őket , hogy : baú...És sajnos ez a jellemző magatartás, tisztelet a kivételnek.
2016. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mire kellett volna méltatnalak?? ennyire sérti az önbecsülésed hogy nem zengtem ódákat érte csak mert válaszoltál? tudod mit? ennek örömére inkább lepontozlak ha ennyire komolyan veszed ezt az oldalt ennek is örülni fogsz. kedvenced...még te fogsz itt számonkérni baú
2016. jún. 3. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!