Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit kell hogy egyek ha hízni...

Mit kell hogy egyek ha hízni szeretnék? Ételeket is írjatok, légyszíves! Valami tabi hízásra esetleg?

Figyelt kérdés

#ital #étel #hízás #tabletta #hízlaló kaják/italok
2015. okt. 25. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ. Egészségesen hízni nehezebb. Egészségtelenül lényegében ott van szinte minden ami chips, csoki, gyorsételek, sok mennyiségben.

Miért akarsz hízni egyébként?

2015. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, egészséges ételeket, csakúgy, mint súlytartáskor, tömegeléskor, szálkásításkor...

Megfelelő mennyiségben, ez a kulcs. Illetve izomnöveléskor mozogni is kell hozzá.

2015. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azért szeretnék hízni mert, a 155 cemtimhez szerintem kevés az 58 kg. Még 10 kg szeretnék.
2015. okt. 25. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
155-höz 58 kg szerinted kevés???!! most vagy elírtad vagy valami testkép zavarod van. 20 centivel magasabb vagyok és még rajtam sem kevés az 58 kg annyira, hogy hízni akarjak.
2015. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia. Akkor szerinted így normális? Mert akkor nem hízok, ha szerinted ez normális.
2015. okt. 25. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, van-e egy csomó felesleged vagy izmos vagy, de hájasnak nem jó lenni, ízlés ide vagy oda... Tudom, hogy egyes körökben manapság divatos, de... egészségtelen.
2015. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De én nekem nincsenek feleslegeim, max kicsit izmos vagyok, remélem az nem gond. :)

De egy picit hízni szeretnék.

2015. okt. 25. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
sokat segítene egy kép.. de még ha izmos is vagy, szerintem ennél több ne akarj lenni. inkább kevesebb. de te tudod..
2015. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap lehet be linkelek egy képet. Most nem zavarok senkit:) Jóéjszakát nektek! Sokat segítetettek köszönöm! Bocsi a hibákért..
2015. okt. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!