Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furcsa hogy a...

Szerintetek nem furcsa hogy a reklámokban úgy eszik a jégkrémet hogy beleharapnak? Ki eszik így jégkrémet?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy is érzékeny a fogam de el nem tudom képzelni hogy beleharapjak. Nem is látok senkit aki így fogyasztja csak a tv-ben. Ti hogy eszitek? Ja és ugye milyen idegesítő ahogy a reklámokban hangosan ropog ahogy beleharapnak?

2016. jún. 5. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Én harapva szoktam enni, és bizony hangosan ropog a csoki (jó, nyilván nem annyira, mint a reklámokban). 40 fok melegben szerintem nem igazán lehet nyalogatni, elolvad mire az ember a végére ér.

Nem vagyunk egyformák, de nem értem, hogy miért zavarnak téged az ilyen apróságok :D

2016. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én sem harapom. Csak harapdálom, meg nyalogatom.

A csoki néha roppan, de nyilván nem olyan hangosan, mint a reklámban, ott nyilván valami effekttel csinálják. Meg a jégkrémtől is függ. Vastag csokis jobban roppan, mint egy vékony csoki rétegű.

2016. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A pálcikásat harapom, a tégelyeset kanállal eszem. A Cornettót nem szeretem.
2016. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Magnumot megvárom míg olvad , ez pár perc nyáron , akkor ha harapom se jeges kőkemény krémesebb inkább . A reklámban se csont fagyosat kapnak , több jelenetet vesznek fel és aránylag élvezetesnek kell látszódni a szereplőknek . A hangot utólag alárakják effektekkel hangosabban összevágva ezáltal vágyat ébresztenek rá .
2016. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig harapom, a fagyit is, nyalogatva sose fogyna el.
2016. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Én is, jó nagyokat harapok a jégkrémbe és a fagyba is. Különb úgy néznék ki melegbe, mint egy dagonya utáni malacka:) Főleg, kocsiba, vezetés közben:)
2016. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A sima fagyit nyalom vagy kanalazom. De a csokibevonatos-pálcikásat eszembe nem jutna nyalogatni. Simán harapom. Sőt a tölcséres jégkrémet is harapom, mert az is keményebb mint a fagyi. Ha nagyon olvad, akkor esetleg nyalom, de általában addigra elfogy.
2016. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huha hát akkor úgy tűnik én vagyok furcsa hogy szopogatom a jégkrémet is :) Ha csokibevonatos a csokit leharapom a többit meg elnyalom.
2016. jún. 5. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A pálcikásat és a szendvics jégkrémet is harapom .
2016. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok vele mint a kérdéző...a csokit leharapom a többit meg elnyalogatom :D
2016. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!