Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha alig van itthon...

Mit egyek, ha alig van itthon valami?

Figyelt kérdés

Van itthon tojas, szalami, sajt, vaj, liszt, cukor, hagyma, 2 paradicsom, mez, elvileg teszta is.

A tojast utalom a joghurttol faj a hasam.

A szendvicsbol elegem van es mar nagyon ehes vagyok



#éhség #evés #nincs kaja
2016. jún. 8. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
palacsinta
2016. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
főzz ki tésztát és rakj rá valamit
2016. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

- palacsinta: jó az vízzel is ha nincs tej, egy kis kakaó vagy fahéj esetleg akad a fűszerek között

- rántott sajt, rántott szalámi. Ha még 1-2 szem krumplis is akadna, megsütöd mellé köretnek. Mellé a paradicsom saláta

- tojásos tészta, a tojásos nokedli mintájára

2016. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Bőség van akkor :D Bár zöldséget azért sürgősen venni kéne, de 1-2 étkezés még megoldható a fentiekből.

A tojást mindenhogyan utálod, palacsintának, piskótának is? Mert abból sokféle étel készíthető, tartalmas, laktató...

Én mindig tojást eszem, mondjuk én szeretem.

Ha a tojás semmiképp nem játszik, az már szegényes, főleg, ha pl. a sajt paradicsommal sem opció számodra, a sült hagyma pedig nem laktató tojás nélkül (bár lisztből, sóból,vízből is lehet száraz serpenyőben sült lepényt készíteni, talán az indiai naan ez? tapasztalatom viszont nincs benne, én palacsintás vagyok, szigorúan tojással).

2016. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vágd száljaira a hagymát és dinszteld meg kis olajon, mennyi kaja. :-) Legalábbis én nagyon imádom a sült hagymát, és tunkolni a zsírját.
2016. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A főtt tojást utálom és a rántottás dolgokat. Piskótában es egyebben nem zavar
2016. jún. 8. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Paradicsomos tészta.
2016. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!