Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet attól bajom, ha egész...

Lehet attól bajom, ha egész nap cseresznyét eszem?

Figyelt kérdés
Mennyit egyek max ha hízni azért nem szeretnék?:D
2016. jún. 14. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Egy nap 48 szemet szabad enni, de azoknak számra pontosan szemenként 25 grammosnak kell lenniük mag nélkül. Ha véletlen többet eszel, valószínűleg elterjed benned a cseresznyében található olyan elemek, amik befolyásolják az idegrendszer működését, és szklerózis multiplexet okoznak. Ezért szerintem mondj nemet a cseresznyére..
2016. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké meggyőztél.
2016. jún. 14. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Mivel ez nagyon emberfüggő, nem lehet megmondani. Sőt, az sem mindegy, mennyire érett a cseresznye (a mienk már édes féléretten is, de érzem, hogy savas nekem vagy mit tudom én, mindenesetre máshogy hat). Bár azt érzed, ha rosszul vagy.

Más szempontból elég durván kéne tolni hosszútávon, hogy egészséges emberként megártson a sok cukor (már ha nem szoktál el a sok szénhidráttól, mert az egy egészen más téma, de nem sokakat érint). Most az, hogy szezonban rákapsz a gyümölcsre, egész normális dolog. Ne élj csak cseresznyén, de belefér.

Ami pedig nem az egészséget, hanem a hízást illeti, az leginkább az összbevitelen múlik. Ha nincs kalóriatöbbleted, nem hízhatsz.

2016. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hasmenés és gyomor égés egyél mellé valami szilárdat
2016. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Felfújódsz és elszállsz mint egy léggömb . Szét fingod a jövő évet is .
2016. jún. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez bizony így van, ahogy az utolsó írja. Nagyon puffaszt és igencsak sok pukizás az eredmény.

Az első meg hülyéskedett, ha nem vetted volna észre.

2016. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond, egyedül leszek itthon szóval senkit nem fogok zavarni:D
2016. jún. 15. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz hízni, hascsikarásod lesz, és f--sni fogsz tőle.
2016. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak mert egyeseknek mindentől bajuk lesz, mások kilószámra ehetnek bármilyen friss gyümölcsöt probléma nélkül.
2016. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!