Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyiket eszitek meg szivesebb...

Melyiket eszitek meg szivesebben? Házi étel vagy Éttermi étel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt elfogyasztom, de természetesen az éttermi mindig étel jobban esik mert akkor nem nekem kell elkészíteni, csak leülök és kihozzák elém a gusztusos ételeket.
2010. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A háziasan elkészített éttermi ízlik nekünk. Sajnos csak ritkán engedhetjük meg magunknak...
2010. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak házit.Étteremben csak akkor,ha utazunk valamerre.
2010. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mind2
2010. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Étteremben nem szeretek enni, mert egyrészt a legtöbb helyen rengeteg félkész ételböl indulnak ki, tele vannak izfokozóval meg tartósitóval, ezen kivül a legtöbb helyen telefüstölik a környéket a dohányosok, nekem meg csak döl a szememböl a könny a füst miatt.

Otthon, rendesen elkészitett, finom háziétel van, nincs benne semmi, ami nem beletartozik és még füstöt sem kell szivnom mellette.

2010. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan étteremben ahol háziassan főznek=)DE azért az otthoninál nincs jobb!!;)
2010. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
anyukámét (:
2010. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szezonális vendéglátásban dolgozom. Az első egy hónapban az éttermi ételt szeretem, aztán ahogy telik az idő, egyre inkább a házi kaja után vágyom.
2010. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az éttermi étel ize mindig más és ez sose fog változni


Én egy héten 2x , 3x is megnegedem magamnak ezt a luxust, ha nevezhetjük igy, és sztem semmi gond nincs vele

A finom izek jót tesznek az embernek

2010. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!