Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaha megfogadtátok-e azt...

Valaha megfogadtátok-e azt hogy ha felnőtök egy bizonyos ételt soha többé nem fogtok enni, és ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
nem
2016. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
tökfőzelék
2016. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem kifejezetten megfogadtam, de a csirkéből nagyon elegem lett. Annyira boldogító volt kijelenteni, hogy vega leszek és nem eszem még húst sem, nemhogy csirkét... Amikor sok év múlva lazítottam rajta, a csirkét akkor is kerültem. Nem nehéz, mivel túl sovány nekem, bár ha elég zsírosan készítenek el combot házi csirkéből, az évi egyszer belefér.

De csirkemellet pl. soha nem fogok enni, hacsak nem éhhalál küszöbén.


Gyerekkoromban is azt ettem, amit akartam, leszámítva a csirkét, de ugye rájöttem, hogy azt se muszáj, rajtam múlik :). Plusz szinte mindent szeretek.

2016. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban sem volt kötelező megenni semmit.
2016. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem vártam felnőttkoromig. 14 évesen kijelentettem, hogy nem fogyasztok többé húst.

Ennek már pont 14 éve és meggyőződésem, hogy ez volt a helyes döntés, szuperül érzem magam :)

2016. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

finom főzelék

saláta főzelék

2016. júl. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Soha nem várták el, hogy olyat egyek amit nem szeretek.
2016. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Káposztás ételek
2016. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Paradicsomos húsgombóc.

Oviban nem bírtam megenni az adagomat, de az óvónő kényszerített, mondván, hogy a szüleim kifizették, keményen megdolgoztak érte. Végül lerókáztam a cipőjét.

Azóta soha többet.

A karamellás tejjel is hasonló élményeim voltak.

2016. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
82%

Nem teljesen így volt,de talán 4 évesen kitaláltam,hogy nem eszek marha,bárány és kecskehúst,mert "ezek olyan cukik".:D

Azóta sem ettem ilyesmit,jó ez így nekem.

16L

2016. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!