Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért/hogy folyik ki zacskón...

Miért/hogy folyik ki zacskón keresztül a hús leve?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés de hátha valaki tud egy normális választ adni rá.

2016. júl. 14. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

:-D :-D :-D

A húsokat vágás után vízzel locsolgatják, hogy felszívják és nehezebbek legyenek!

A vizet persze kiengedi egy idő után, főleg melegben!

Zacskón át nyilván nem folyik ki, ha nem lyukas! :-D Ahogy be van csomózva, az nem zár teljesen... ezeknek a vékony zacsiknak elég egy rossz nézés és már hasadnak is el! Pislogj a hentesre, hogy 2-be tegye! :-D

Kívül is vizes lehet a zacsi, az pedig pára. A hideg husis zacsira lecsapódik a meleg levegőből a pára!

Tadamm!

2016. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A hús, az is amit otthon vágnak és nem locsolnak, pár óra állás után levet enged. Ha egy kicsit is lyukas a zacskó, az kifolyik.
2016. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy zacskó gyűjtő vagyok, mert nem veszek meg pénzért szemetes zsákot, hanem egy nagy zacskóba gyűjtöm a sok kicsi zacsit. Na jó ne ma húsos zacskót, de pl. ha volt benne egy szem zsemle, azt félre teszem, mert pont jó a fürdőszobai kis kukába. De másra is használom: Bélyegzőkészítéssel foglalkozom, és megesik, hogy kimosok csap alatt bélyegzőpárnát, ha épp valakinek nem jó a fekete, hanem hupilila kell. Megesett, hogy gumikesztyű helyett zacskót húztam a kezemre, hogy ne legyen festékes, de így is az lett. Megállapítottam, hogy eredendően lyukas minden zacskó, ha csak egy szem zsemlét vagy almát hoztál benne haza akkor is. Ezek a vékony kis vackok szárazanyagra vannak kitalálva, gyártási hiba, hogy valahol sosem zár rendesen. Mert mindig a csücsöknél ereszt.
2016. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen lyukas a zacskó, más baj nincs vele. Mióta vészesen spórolnak a műa. zacskókkal, én már viszek magammal itthonról, abba teszem a húst, de mást is.

Némi levet minden hús enged, és, ha lyukas a zacskó, evidens, hogy ki fog folyni belőle.

2016. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Zacskós húsnak híg a leve.
2016. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!