Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyesek hogy bírnak egy nap...

Egyesek hogy bírnak egy nap alatt több száz gramm Nutellát megenni? Nem érzitek rosszul magatokat? :o

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Könnyen, mert szeretik és bírják a cukrot és a zsírt és a többi összetevőt is... Ebben nem látok semmi különöset.

Én is ipari mennyiségeket eszem a legkülönbözőbb ételekből, s fiatalon ez még fokozottabb volt. Nem esett rosszul :)

Bár a nutellára azért vigyáztam s nem faltam fel 1-2 adagban...

2016. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Én sehogy, mogyoróallergiám van :/
2016. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát jó..értem:D Csak mert én egyszer tartottam egy Cheat Day-t, rengetek édességet ettem, ami ugye sok cukrot is tartalmazott mellette kb 200g Nutella, és ma is volt egy hasonló 280-300g Nutellával meg cukros keksszel,és én kicsit rosszul vagyok tőle xD Azaz, hogy fáj a szívem környékén, meg szúr a karomnál is, enyhén remeg a kezem meg hasonlók.. A durva h annak ellenére ettem, de még annyira nem is ízlik (főleg ezek utánxd). Tudtam h nem kéne Nutellát vennem, nem tudom a mértéket tartani. Előtte minden napom full egészséges kaja, megfelelő tápanyag arányok stb., Nutella után pfuu szétlőve. (Ezért pls nem leszólni h ilyen idióta vagyok, én is tudom:D)
2016. júl. 14. 23:40
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Eltudjátok mesélni, hogy milyen íze van a nutellának?

Soha nem ehettem belőle :(

2016. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem mértem. Palacsintába, egyszerre fél üveggel simán megeszek. Nasinak, egy film alatt, kilónyi nápolyit, vagy félkilónyi csokit. A jó minőségű sertés zsírt is megeszem csak úgy kanállal. Viszont, egy kanál méztől rosszul vagyok.
2016. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó miért nem veszel egyet és kóstolod meg? Leírni nem igen lehet, hogy milyen.


Én nem tudok nagy mennyiséget megenni belőle pedig szeretem. Persze én szoktam venni ezeket a nutella utánzatokat, a sima csokis vagy kakaós mogyorókrémeket. Azok nekem egy ideig kitartanak a hűtőben. Amikor marad egy szelet kenyér akkor vastagon rákenem és megeszem. Vagy amikor fánkot sütök ki arra szoktam tenni egy keveset. A barátnőm képes egy üveget egy hét alatt elpusztítani és semmit nem hízik tőle, de még rosszul sem lesz. Én sem szoktam rosszul lenni ezektől de amikor egyszer felnyomta a vércukromat amikor jó sok kanállal nassoltam belőle akkor döbbentem rá hogy ezt nem kéne, és azóta egyszerűen nem is bírok annyit enni belőle.

2016. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4-es: olyan kellemes, legalábbis az elején:D vagy ha valami finommal együtt fogyasztod már ha passzol is hozzá. De szerintem magában nagyobb mennyiségnél már nem olyan jó. (ha meg vicc vicc volt, is kifejtettem véleményem.xD)

5-ös: Az úgy kemény:D Zsírt is magában..huh..én megkívántam pár napja a zsíros kenyeret, de az fehér kenyérrel az igazi és az nem jó dolog..egészségtelen. xD De az az igazság, hogy szerintem azzal jobban jártam volna, mint a Nutellával. :vv

2016. júl. 15. 00:00
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem:) hát nekem is ésszerűbb lett volna valamivel együtt fogyasztanom, ha már nagyon enni akarok és nem egyszerre enni, csak engem zavar h van itthon édesség, és el akarom tüntetni xD és mindenre Nutella, mert az úgy jó" xD
2016. júl. 15. 00:02
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Ja, hogy van egyfajta életmódod, majd teljesen máshogy eszel? Akkor ne csodálkozz, ha rosszul vagy.

Aki kerüli a laktózt, az sokszor nem bírja jól, ha mégis eszi. Ugyanez a gluténre, a cukros dolgokra...

A zsírhoz nem értek, lehet, hogy attól is el lehet szokni, de pl. a szénhidráttól vagy a rosttól nagyon. Más ez utóbbi kettő, de mindkettőnél átalakul a szervezet működése s a régi étrend nagyon komoly rosszullétet képes okozni. Ha ennyire nem durva a váltás, az még mindig kellemetlen lehet. S ott vannak az egyéni jellemzők, betegségek...

2016. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Az 5. hozzászóló érdekes, sosem hallottam még senkiről, aki cukros dolgokat és zsírt egyformán tud enni, ez utóbbit akár magában...

A magában zsír nekem is menne (sajna nem fér bele a szálkásításomba), de a cukor már zsírral együtt sem, az a hajó már elment. Régen kilószámra ettem mézet, ma már kerülöm, ha jót akarok. Egy kiló barack (elosztva a délutánra) még okés, de töményebb cukor nem megy, amióta életmódot váltottam s nem eszem ilyesmit.

2016. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!