Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha 10 percet késik a rendelése...

Ha 10 percet késik a rendelésem akkor azt már nem kell kifizetnem?

Figyelt kérdés
rendeltem egy étteremből kaját, és már 10 percet késik szal több mint egy órája...létezik ilyen hogy akkor már nem kell kifizetnem? vagy nem?
2010. ápr. 15. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor elállhatsz a vásárlástól!


Semmit se "KELL"


Természetesen ha nem fizetsz, kaja sincs.



Plusz mivel Magyarországon vagyunk, itt nem az van hogy elnézésedet kérik és meghívnak egy desszertre, hanem legközelebb fel se veszik a rendelésed, feketelistára kerülsz :D:D:D:D



De lehet hogy már most is azon vagy azért nem jön a kaja?!?!?

2010. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és még egy kis háttérinfó, ha elállsz a vásárlástól, akkor azt a futárral fogják kifizettetni, illetve tőle vonják le..


Szal megint csak a legkissebb szívja meg..



Egyébként meg ahhoz képest hogy 330 forint a benzin meg hoyg szakad az eső,

Kibsztt nagy dugók vannak mindenhol a városban!!!


Alig lehet haladni..


A rádió meg bemondja hogy ebbena hónapban 15% ot esett a benzin fogyasztás 12 őt a dízel..



Nem tudom mivel járnak az emberek, a tankba pisálnak?


Mindenesetre tudnak valamit amit én nem...

2010. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!