Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valami tipp, hogy hogyan...

Valami tipp, hogy hogyan tudnék egy nap több folyadékot fogyasztani? Sajnos elég keveset iszok. Szerintetek 14 évesen mennyi a minimális víz fogyasztás?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát kell 3 liter naponta simán. Nem tudom mennyit iszol, én se ittam sokat régebben, de elkezdett gyakran fájni a fejem, és ez megszűnt mikor rendesen ittam. Ha pl. nem jön be a csapvíz, vegyél savas ásványvizet, van ízesített is 0 cukorral, csinálj limonádét, vagy csak hűtsd le, hátha jobban esik majd!
2016. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Én fél literes kiszerelésben veszem a vizet, pont azért mert így eleget iszok. Nagy palackból, pohárból alig iszok. De az ízesített víz is jó ötlet. Ha nincs kánikula, napi 1,5-2 liter elég.
2016. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Vízből én sem tudok napi két pohárnál többet inni. Narancsléből meg két liter is legurul. Szoktam csinálni iceteát és abból is sokat tudok inni.lényeg,hogy nagyon szeresd,de ne cola legyen...
2016. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Telefonra letöltöttem egy appot, ami rendszeres időközönként emlékeztet arra, hogy inni kéne. Így nem felejtem el.

Nem az a gond nálam, hogy nem akarok inni, hanem hogy egyszerűen kimegy a fejemből, nincs rá idő. Így megszoktam azt is, hogy mindig úgy indulok el mindenhová, hogy viszek egy üvegben vizet, így bárhol, bármikor tudok inni. Sokszor ezt elfelejtettem, és csak akkor ittam, ha hazaértem végre.


Sok hülyeségre is lehet használni az okostelefont, miért ne használjam értelmesen is?

2016. júl. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az használ, ha szem előtt van. Mondjuk nagy, 1 literes üvegben.

Folyamatosan egész nap jegesteát meg gyümölcslevet nem innék, nem igazán jobb, mint a cola. Tele cukorral.

Viszont mondjuk nasi vagy egy tízórai vagy uzsonna helyett egy gyümölcs turmix jó lehet. Fagyasztott gyümi is mehet bele, ha nincs friss (pl. én szeretem a málnát, epret, meggyet...).

2016. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Mindig legyen a kezedügyében, a szemed előtt legalább egy fél literes víz. Ne legyen cukros az a lényeg.Ha látod, akkor az ivási inger is kialakul előbb-utóbb.

Legalább napi 3 liter folyadék szükséges a te korodban is.

A telefonos figyelmeztetés remek ötlet !

2016. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Igen,a telefonos ötlet nekem is nagyon tetszik. Na meg a többi is. Sokat segítettetek!:)
2016. júl. 19. 10:02
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Most mar egesz jopofa vizespalackokat lehet kapni amit mindog a magadnal hordhatsz. Igy nem felejtesz el inni sem:)
2016. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok.tudsz olvasni te majom? A jegesteát nem veszem, ha nem én csinálom,valszeg nem rakom tele cukorral! Idióta.
2016. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hisztikirálylány, a csodateád elrohasztotta az agyadat? :D Mit izmozol? Menjál szépen nyugtató teát inni, mert idegbajos vagy, nem is kicsit. :*
2016. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!