Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Twix...

Mi a véleményetek a Twix csokiról?

Figyelt kérdés

Van ez a reklám hogy Jobb Twix és Bal Twix, ami ugyan azt csinálják, aminek a két csokinak ugyanolyan az íze. Én kipróbáltam, és ugyanolyan az íze, van Twix jégkrém is, ami a Burger Kingben lehet kapni, van Oreo jégkrém is és van Kit Kat jégkrém is a Burger Kingben, és erre nem lehet semmit mondani. Szóval a Jobb Twix és a Bal Twixnek ugyanolyan íze van és a reklám egy nagy hülyeség, mivel ugyanúgy csinálják a csokit és a kekszet, csak a reklám máshogy mondja, de én nem hiszek ebben, és a barátaim sem hisznek ebben! Akik tudják hogy a Jobb és a Bal Twixnek ugyanolyan az íze, akkor az nagyon jó hír, mert a reklám hazudik és van olyan naiv ember aki elhiszi a hülyeséget!


Szóval mi a véleményetek a Twix csokiról ?



2016. júl. 21. 05:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1.van akinek reggel 6kor ez a legnagyobb baja?

2.van aki tènyleg elhiszi hogy külön kèszül a kèt csoki?


Reklám reklám..a mosószer se visz ki minden foltot. A mosogatószerrel se mosogatsz el ezer tányèrt.. A sampontól se lesz csilli villi hajad..stb.

Ez mind reklám ès marketing.



A csoki finom, bár mär ritkán eszem

2016. júl. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

" Jobb Twix és a Bal Twixnek ugyanolyan íze van és a reklám egy nagy hülyeség"

ezt olvasd el 10x és remélhetőleg megérted.


amúgy én szeretem a twixet, szerintem finom ,főleg a fehércsokis.

2016. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy nehezen sikerült értelmeznem az írásod. (asszem)


A reklámban is azt mondják, hogy mindkét Twix (tehát a jobb és a bal is) ugyanúgy készül, tehát ugyanolyan izű. Ezért is mondja mindig a kissrác, hogy "dehát a jobb Twix gyár látogatáson is ugyan ezt mondták."

Valamit nagyon rosszul értelmezel.

2016. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
66%
Igenis mas ize van. Kerdezo nem erzed a fodrokat, lehet erezni hogy nem belemartjak a csokiba.(egy kis humorerzek sracok)
2016. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
igen és az egyiket csokiba mártják a másikat meg csokival borítják,de ezt csak az ínyencek veszik észre...
2016. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Nem csak az a naiv aki elhiszi, hanem az is aki csak elgondolkodik rajta.
2016. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#7 - Gratulálok! Ki mondtad az igazat! Te máris Emi díjat érdemelsz tőlem! :D Én nem dőlök be a reklámoknak, főleg nem a csoki reklámoknak!
2016. júl. 21. 09:08
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

A reklámok a szellemi fogyatékosok értelmi szintjén vannak.

Épeszű ember magasan lesz...ja őket. De míg lószar van, veréb is van !

2016. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam a reklámot, nem szoktam tv-t nézni, de tuti, hogy ugyanaz a két csoki, csak így próbálják növelni az eladást.

A Twist nem tartozik a kedvenceim közé, magamtól nem szoktam megvenni, de ha ajándékba kapom, akkor megeszem. Snickers párti vagyok :)

2016. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A Snickersből is van jégkrém! :D Van Mars, Snickers és Twix jégkrémek az egész világon! :D A Twix jégkrémet nem két jégkrémből csinálják, hanem egyből csinálják, vagyis egy jégkrémet csinálnak és nem kettőt! :D
2016. júl. 21. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!