Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 20 ezer ftból hogy hozzam ki...

20 ezer ftból hogy hozzam ki 2 főre a havi kajálást?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 18:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
60%
Napi legalabb 3 etkezes? Hat sehogy.. De kivi vagyok, ki tudja ezt megcafolni.
2016. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
76%
Keress olyan boltokat ahol kapni lesárgázott élelmiszereket, 30-40-50 %-al olcsóbb . Tojás, hús, tejtermékek, pékáru, zöldség, gyümölcs és a többi .
2016. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Valahogy mégis meg kellene probalni. Főzni lenne idő. Heti 5000 ft.abból mit lehetne kihozni?

Napi 1kg kenyer vagy 8 peksútemény az kb 200 ft hogyan tovabb?

2016. júl. 30. 18:38
 4/45 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, én ma fél kiló kenyeret vettem 150 forintért. Annyi elég egy napra. Vesztek hozzá zsírt meg pirospaprikát.
2016. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
37%
Ha van kertetek, akkor abban nagyon sok mindent megtudtok termelni. Telre is tudtok eltenni. Tavasszal vesztek par napos csibet, par honap alatt abbol lesz kaja, tojas. Ne adj isten elkezd kotlani, lesz utanpotlas is. Amit lehet fozz be, tartosits, fagyassz le ha van felesleged. Keresd az akciokat! Teszkoba pl a lejarat kozeli eteleket, toredekeert odaadjak. Most megfognak kovezni, de vannak ezek a tesztas zacskos levesek. Ha epp akcios, mar 60 ft-ert tudsz venni egyet, ami egy levesnek megfelel, es finom is! Mas nem nagyon jutott eszembe, de ezek is inkabb elore tervezos otletek.
2016. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan tudok egy ilyen helyről ahol mindennap találkozni egy raklapnyi élelmiszerrel olcsóbban, durranásig ehetnéd magad olyan minőségi és baráti áron árusítják ki a közeli szav idejű lejáratú holmikat . Nem tudom hol merre laksz, város, falu, megye . Ha Baranyában élnél akkor tudnék segíteni .
2016. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%
Nagy fazék egytál ételekkel sikerülhet. Pl: Babfőzelék, gulyásleves, gerslis káposzta, palócgulyás, lencsefőzelék, káposztás tészta, krumplis tészta.
2016. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
84%

1 hónapig krumpli, rizs, tészta, kenyér.

Így talán, hús meg egyéb csak ha nagyon akciózva van.

Hosszútávon ez nagyon durva minőségi éhezés, kell valami megoldás rá.

2016. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

ez napi!! 333 forint fejenként. ennyi pénzből nem nagyon lehet jóllakni egy napra.

én azt javaslom,hogy menjetek el többet dolgozni,vállaljatok másodállást vagy túlórát.

ha kicsit több pénzetek van,akkor lehet krumplis vagy tésztás kajákat csinálni.lehetőleg nagy tételben venni és akciókkor.

hús felejtős. max néha szárny vagy valamilyen olcsó nyesedék.

2016. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Durva! Pedig azt hittem Magyarország jobban teljesít :D
2016. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!