Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyan ételeket mondanátok...

Olyan ételeket mondanátok nekem, amelyeket munkába tudnék vinni?

Figyelt kérdés
Tudom, bármilyet el lehet, ezért találták ki az ételhordókat, de nem szimpla főtt ételre gondolok. Valami kreatív, de fincsi és laktató ételre gondolok, mert a szendvicstől már hányni tudnék. Lehet könnyű főtt étel, gyümölcssali is, csak nekem nincs ötletem! Várom az ötleteket!
2016. aug. 3. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Jól fűszerezett rántott karfiol fokhagymás öntettel ,rizi-bizi csirkemellel , gombás paradicsomos fokhagymás makaróni , rántott sajt .
2016. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uuu, a rántott karfiol tuti, de a fokhagymás mártást melóban kihagynám! :) Köszi!
2016. aug. 3. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Currys csirke kovászos uborkával.

Zöldsaláta (fejes saláta, paradicsom, paprika, uborka, retek, stb.) sonkával, sajtkockákkal, kedvenc önteteddel.

2016. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam vinni grillezett husit, este bepácolom, reggel gyorsan kisütöm, sali hozzá és meg sem kell melegíteni bent.

tésztákat, főleg paradicsomos tésztát vagy carbonarat, hihetetlen gyorsan megvan, reggel is bőven van rá idő.

ha van valami maradék husid dobálg bele egy tortillába zöldséegekkel meg majonézzel vagy bbq szósszal, amivel szeretnéd.

tescoban lehet kapni sajátmárkás indiai szószokat, ( [link] ilyenek) nagyon-nagyon finomak! csak csirkemell kell hozzá, főzöl hozzá rizst, vagy ha szereted akkor naan kenyeret sütsz és tökéletes gyors kaja.


hmm... hirtelen ennyi jutott eszembe. remélem segítettem :)

2016. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rakott ételek egyszerűen adagolhatók változatosan elkészíthetőek .

Rakott kelkáposzta rizzsel , darált hússal, főtt tojással,

És tejföllel .

Zödbab virslivel főtt tojással és tejföllel.

Cukkini sajttal paradicsommal és burgonyaszeletekkel és besamellel.

Sült padlizsánszeletek ,paradicsommal ,bazsalikommal,és mozzarelával.

A rakott krumplit gondolom ismered.

Ezeket előző nap elkészítheted,hidegen jól szeletelhető ,melegíthető e pl a rakott padlizsán hidegen pirítóssal is isteni.


,

2016. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főzelékek sült hússal/fasírttal, rakott krumpli/zöldbab/egyéb zöldségek, rántott sajt/hal/csirke/gomba rizzsel/krumplipürével/bulgurral/petrezselymes burgonyával, lecsó tarhonyával, pörkölt nokedlivel, káposztás/krumplis/túrós/tejszínes-spenótos tészta, spenót tükörtojással és sült virslivel, sóska párolt hússal és krumplival, paradicsomos káposzta, töltött paprika, tokány/ragu rizzsel vagy tésztafélével, milánói/bolognai spagetti. Hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2016. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen káposztás, fokhagymás, vagy olyan ételt aminek szaga van melegítéskor azt hagynám...senki sem szereti ha az irodában átveszi az uralmat a jó kis párolt káposzta szag, vagy ilyesmi. Szerintem érdemes erre figyelni:)
2016. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!