Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi annak a régi banános...

Mi annak a régi banános csokinak a neve?

Figyelt kérdés

Régen (2000-es évek elején) lehetett kapni bármelyik nagy áruházban olyan banános csokit, aminek a tölteléke jóval keményebb a mostani kínálatoknál. Emlékszem elég kicsi csoki volt, úgy 10 centi hosszú és két oldalt egy-egy banán mosolygott vissza ránk. Volt belőle meggyes meg azt hiszem ananászos is, ugyanilyen mintában.

Valaki nem tudja mi lett vele?



2016. aug. 4. 03:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ez sajna nem az :/
2016. dec. 7. 22:38
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem az, de az a derby olyan
2017. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Morning válasza:

Én tudom, hogy melyikre gondolsz Kérdező, én is szerettem nagyon, és sajnálom, hogy már nincs. Sok évekkel ezelőtt az egyik nagy Tesco-ban vásároltam utoljára. :(


Itt találtam egy fotót a csomagolásáról: [link]

2018. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem, amire gondolsz, az az Americana egyik verziója. Hatalmas kedvencem volt még a suli büfében, általános suliban. Imádtam!!! Nem kakaós bevonóval volt bevonva, hanem roppanós tejcsokival vastagon, és igen, kemény volt benne a töltelék. Manapság ha banános csoki, akkor csak a zselés, habos történeteket lehet kapni, aminek semmi köze hozzá. Ám, már megszűnt rég, mivel a Stollwerck gyártotta, úgy, ahogy a sárgadinnyés Garfield szeletet is, amiért szintén odáig voltam. Épp most nézegetem a régi nasikat a neten. Sokan siratom gyerekkorom régi ízeit, de azért olyan jó visszaemlékezni rájuk.:) Ezt csak az epres változatban találtam: [link]
2021. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Morning válasza:

14-esnek

NEM, az nem az Americana egyik verziója volt!

Ilyen csomagolása volt: [link]

2021. máj. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Morning válasza:

Meg ilyen csomagolása is volt. Suchard

[link]

2021. máj. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!