Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem találom egy régi banános...

Nem találom egy régi banános palacsinta receptem, Neked talán megvan?

Figyelt kérdés
Szisztok. Ezer éve vágtam ki a Nők Lapjából,nagyon finom volt ez a desszert,de eltűnt a recept. Arra emlékszem hogy a palacsintákat meg kellett kenni krémmel(most ez vagy puding volt,vagy vmi spec.krém,nem tudom), erre banán karikák jöttek,majd a feltekert palacsintákat félbe vágva egy jénai tálban kissé ferdén állítva kellett sorakoztatni. Ezt még nyakon kellett önteni vmilyen szósszal,és ez a problémám,hogy nem tudom hogy mik voltak ennek az összetevői. Nincs meg vkinek véletlen a recept? Nagyon köszönök bárminemű segitséget.
2016. jún. 19. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Ez lenne? Ha nem, akkor írd be a gugliba, amit tudsz, hogy banán, palacsinta, öntet meg mittudomén, előbb-utóbb kidobja. Ha meg nem, akkor légy kreatív. Nem lehet akkora agysebészet némi öntetet összekutyulni, ha már kóstoltad korábban, és tudod, milyennek kéne lennie. Ha nem sikerül, legfeljebb legközelebb változtatsz a recepten.

2016. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

ma 10:31: A válaszodnak az égvilágon semm értelme sincs:


A kérdezö nem VALAMILYEN banános palacsinta receptet keresett, hanem EGY bizonyosat!


Emellett ha te keresnél egy receptet, kakor végignéznél közel 100ezer receptet, hogy közte van-e az, amire emlékszel? Ha erre igennel válaszolsz, akor nem vagy tisztában azzal, hogy ez meddig tartana.

2016. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!