Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Romantikus-diétás, nem túl...

Romantikus-diétás, nem túl egzotikus vacsora ötletek?

Figyelt kérdés
Tudok és szeretek is főzni, eddig nem is volt ez gond, főztem a férjem kedvenceit ünnepkor, amik időigényesebb, macerásabb típusúak. Csakhogy pár hónapja komolyan diétázik, általában egy szelet húst eszik salátával este, ez nem valami hangulatos. Valami tipp esetleg?
2016. aug. 4. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen diétáról van szó? Mert nem mindegy, mit nem ehet, illetve mi a baja.
2016. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak a szénhidrátokat kerüli, rá is fér nagyon, szóval semmiféleképpen nem szeretném elcsábítani a nagy kedvenceivel "most az egyszer" jelszóval.
2016. aug. 4. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Cézár saláta

Gyros saláta

Rizses zöldséges hús

2016. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Süss neki egy jó közepesen nyers steaket marhahátszínből, vajbabbal, bébispenóttal vagy valami más hasonló zöldségkörettel, esetleg készíthetsz egy zöldborsmártást is, és bontsatok ki hozzá egy üveg jó vörösbort. Ez szerintem elég romantikus, bár nem olcsó történet.
2016. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

A sovány baromfi = csirke mell, pulyka mell és a hal, alacsony ch-tartalmú.

Nem feltétlen kell hagyományos módon sütni, főzni, jobb minőségű teflonban minimális olajjal grillezheted is őket. Előző nap bepácolod, vagy fűszerezed, hogy ízletesebb legyen.


Az összes belsőség: máj, zúza(pörkölt!), sőt még a pacal is ch = 0.

Tojásételek: vegyes hideg tojás-sajt tálak, töltött tojás, és az összes sovány = alacsony zsírtartalmú tejtermékekből pl. túrógombóc.

2016. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
A szték romantikus, a teflonban sült csirkemell meg unalmas. A cézár, a gyros és a rizseshús ugyan mitől romantikus? Igazán nem értem a pontozókat! Egy szték jó vörösborral - ennél mi romantikusabb? A filmekben a flancos éttermekben is ezt eszik. A szénhidrát tartalma meg nem magas ennek sem.
2016. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

A közepesen nyers sték pedig undorító.


Ízlés kérdése, inkább eszek teflonban sütött cs-mellét, mint a véres közepű, rágós marhát!


Egyébként valóban felesleges itt a le-fel pontozás akárki részéről is, majd a kérdező eldönti, hogy melyik választ találja jónak, használhatónak saját ízlésük szerint.

2016. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Ahogy én készítem, az nem rágós, és nem gusztustalan, csak szar az ízlésed. Én pont a csirkemellre húzom a számat, főleg a szétszáradt, teflonban grillezettre. Se íze, se bűze száraz semmikaja. Persze a kérdező eldönti majd, mit főz, de egy férfi elé én csirkemellett teflonban nem tennék.
2016. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

A páromat bármilyen steak-kel ki lehet zavarni a világból, ha ezt adnék neki, akkor aznapra vége lenne minden potizív hangulatnak.


Ellenben a JÓL (nem kiszárított, finom sazftos) megsütött csirke/pulykamell a kedvence, emellé bármilyen vegyes, sosk zöldeséges és nem ecetes lében úsuó saláta jöhet, meg utána a "romantika" is.

2016. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aperitif ***** válasza:
Nem a hozzávalóktól, és nem is az elkészítési módtól lesz romantikus egy vacsora.
2016. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!