Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti vennétek ismerőstől fokhagy...

Ti vennétek ismerőstől fokhagymát olcsóbban, mint a boltban?

Figyelt kérdés

Barátnőmék termesztik, de alig keresnek rajta, mert felvásárolják tőlük egybe kb. ilyen 300 ft/kilós áron, miközben a boltban 3 darabot lehet ennyi pénzért kapni, és az már rossz.

Ha a ti városotokban nem teremne meg, de ismerősötök mondjuk árulna 1-2 kilós mennyiségbe, akkor ti vennétek tőle? Mert szerintem lenne rá kereslet és így sokkal jobban lehetne vele keresni.


Szerintetek?


2016. aug. 10. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg igen, de ha nagyobb mennyiséget árul, akkor baja lehet belöle, ha valaki feljelenti.
2016. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem nálam áll el. Van, hogy egy fejet hetekig használok. Volt már, hogy vettem egy fél kilót, de bepenészedett.
2016. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vennék
2016. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Én egy kollégámtól gyümölcsöt szoktam venni, házhoz hozza olcsóbban, mint amennyiért a piacon vagy a zöldségesnél árulják (és sokkal jobb is). Legutóbb 6 kiló őszibarackot hozott, 250-ért kilóját. Ha lenne fokhagymája, simán vennék tőle azt is, persze nyilván nem ilyen mennyiségben.
2016. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Akkor megkérdezem tőlük, hogy nem-e megpróbáljuk így eladni, mert abban a városban, ahol élünk, anyum és apum sok embert ismer a munkájuk révén, főleg nőket, a főzéshez ugyebár pedig kell a fokhagyma. És én is úgy gondolom, hogy az emberek megvennék, mert ismerőstől van, nem idegentől és tényleg jó minőségű hagyma, és mi magunk pucoljuk meg meg minden. Köszi mégegyszer :)

2016. aug. 11. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
"hogy nem-e megpróbáljuk így eladni" -> hogy nem próbáljuk-e meg így eladni
2016. aug. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ti mennyit fizetnétek érte kb? Ha azt nézzük, hogy a boltban a magyar fokhagyma ára kb. 1300- 1650/kg áron mozog.
2016. aug. 16. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ekkora mennyiséget lehetne venni akkor nem
2019. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!