Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itthon olaj meg liszt so...

Van itthon olaj meg liszt so bors mit tudok belole csinalni enni?

Figyelt kérdés
meg meg van viz es piros paprika por esetleg valamit otlet? Nagyon ehes vagyok es messze van a bolt
2016. aug. 13. 15:14
 1/6 anonim válasza:
100%
Vizzel osszekevered a lisztet es van tesztad, amit kigyurhatsz. Izles szerint fuszerezheted. De azzal kb tobb a munka (gyuras) mint hogy kimenj boltba venni valamit. :D
2016. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami husi meg tojás? Akkor csinálhatnál rántott húst :D De amúgy tényleg jobban járnál, ha inkább a boltba vennél valamit, vagy rendelnél pl. egy pizzát. Még azt is hamarabb kivinnék szerintem, mint amennyi idő alatt összegyúrnál valami tésztaféleséget és megsütnéd :/
2016. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

40 percre van a bolt gyalog es cask 200 forintom van :/

akkor szerintem sutok valami olajos borsos sos tesztat :)

2016. aug. 13. 15:21
 4/6 anonim válasza:
100%
Kis tej és élesztő és burgonya segítségével lángosod lehetne, nincs olyan messze az a bolt :)
2016. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Jó az, ha nincs más. :) Én úgy szoktam, h még egy tojást belevágok, meg ételízesítőt. :D Finomabb mint a kenyér. De tojás nélkül is jó. Ami van, azt kell használni, igazi túlélő vagy. :)
2016. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlenül egy nagy szem krumplid és 1 tojásod? akkor tudnál csinálni tócsnit... (reszelt nyers burgonya, liszttel, tojással összekeverve, só, bors, olajban kisütni)Ez aztán igazán laktató is :-)
2016. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!