Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Élesztőből, keményítőből,...

Élesztőből, keményítőből, piros aranyból, lisztből, vízből és sóból mit lehet készíteni? Csak ezek vannak itthon.

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
És 45 foint...
2015. aug. 1. 18:07
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csülkös bablevest
2015. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olaj van?Mert lángost tudsz sütni.Víz,só,liszt,élesztő.Pirosaranyat teszel rá.
2015. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kenyeret
2015. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy valami pita szerű tésztát. Bár a pirosarannyal annyira nem lehet jó. Vagy kenyeret, ha van zsír, akkor zsíroskenyér pirosarannyal.:)
2015. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Liszt, víz, élesztőből csinálj kelttésztát, és pirosarannyal kend meg
2015. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz az ötleteket. Meg még tudok zsömlét is venni a megmaradt pénzből. :D Amúgy diák vagyok, elköltöztem albérletbe és hó végén, következő hónap elején mindig így vagyok szinte.
2015. aug. 1. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
tök jó kaját tudsz belőle csinálni. Csinálsz egy naam kenyeret, vagy valamiféle pékárut, pitát, és pirosarannyal megkened. Indiai kaja :) Én sztem a 45 forintból valami zöldséget vennék, és megpárolnám, és még azt a tetejére pakolnám.
2015. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!