Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ilyenkor nem sajnáljá...

Fiúk, ti ilyenkor nem sajnáljátok a csajotokat?

Figyelt kérdés
A mai világban ugye egy lánynak kötelező csontsoványnak maradnia és folyamatosan éheznie. Pasik, ti nem sajnáljátok meg a barátnőtöket, csajotokat, amikor ti eszitek a jobbnál jobb kajákat, szegény csaj meg csak turkálja a 3 db salátalevelet? Szerintetek ez igazságos? Nem gondoltok arra, hogy inkább szedjen fel 3 gramm felesleget, de legalább néha ehessen már szerencsétlen valamit?
2016. aug. 25. 01:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom hova van kiírva hogy kötelező egy lánynak csontsoványnak lenni... Nekem annyi a lényeg hogy nálam sokkal nagyobb darab ne legyen, ugyanúgy ahogy egy vékony csajnak se kell kövér srác.. Felejtsd el ezt a böszmeséget.
2016. aug. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nemtom, nekem formás asszonkám van, a hóna alatt hurkákkal, de azt is imádom, meg a lököseit is :)
2016. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de te vagy be vagy tépve, vagy egy katonai bunkerben nőttél fel és emberi lénnyel nem találkoztál mg életedben.

Mondom ezt nőként. Másrészt ne nézz már minket tehetetlen idiótáknak, akiknek "kötelező" éhenhalni és mi mind agymosott zombik vagyunk. Tudom, hogy trendi manapság jétszani az áldozatot, de ekkora marhaságot régen hallottam.


Amelyik lány salátalevelet turkál, meg csont sovány, az mentálisan nem ép.

2016. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 3 napos mákos lecsó válasza:
94%

Ez hülyeség, a legtöbb fiút nem izgatja a csontsovány lány.

A fiúk valahogy így választanak: "Legyen szép mosolya, legyen olyan alkat mint én és ne legyen magasabb."

Duci lányok is tudnak szépek lenni. :) Az alkatod miatt csak nagyon durva esetben kell aggódni.

Ha meg valaki a csontsovány lányokat szereti, szeresse, senki sem veszi el a lányok elöl az ételt.

Apropó nem rég volt 1 tanulmány ,hogy akár ez a folyamatos koplalás gyermekválalásra alkalmatlanná teszi a lányokat. Szóval mi lesz ha kiderül emiatt nem lehet gyereke? Civilizációs betegség lesz ez mint a bokasüllyedés

2016. aug. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy éjjel 2-kor 4 normális ember is járkál erre, de küldtem nektek a zöld kezet :)
2016. aug. 25. 01:51
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem azt eszik és amennyit szeretne. Nem szólok bele! Nem sovány, nem kövér. Átlagos alkat.
2016. aug. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

Én nem hagyom enni? Én mondom neki, hogy salátát egyen?


Nem tudok erről. Hogyha enni akar egyen, nem érdekel. Viszont maradjon jó nő. Hogy hogyan éri el, az az ő baja.

2016. aug. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
1: az is böszmeség, amit te írsz, millió vékony lánynak van méretes párja.
2016. aug. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Vékony vagyok genetikailag, de nem csontsovány! Nem ugyan az a két dolog.

Reggelire általában baconos-hagymás tojásrántottát eszem, ebédre teljesen hétköznapi kajákat, vacsira szendvicset. Sosem eszek salátát csak magába.

A párom meg imádja, hogy mit és mennyit tudok enni, sokszor ő főz nekem, a marhapörköltet nagyon jól csinálja. :)

Ja, és kedves 1. válaszoló. Nem kövér, hanem duci a barátom. És imádom, hogy ilyen! :)


Szóval ez a kérdés teljesen értelmetlen.


21/N

2016. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy van, hogy aki a sovány lányokat szereti, az alapból egy sovány lányt választ párjának. Persze kicsit sz"rabb a helyzet, mikor tiniként összejönnek, a csajszi sovány, mert éppen megnyúlott, aztán persze utána kezd kikerekedni, persze ha normálisan étkezik, akkor csak mértékkel. De ha mondjuk egy pasi 20+ nőt talál maga mellé, aki vékony, és neki kifejezetten a vékony nők tetszenek, akkor szerintem normális, ha a csaj nem lesz utána 1-2 évvel később egy bálna. Mert az átverés egy kicsit. Azt pl utálom, mikor látok másokat, érződik, hogy friss a dolog, a csaj meg a mcdönciben is salátát kér. Én nem vagyok csontsovány, mikor a párommal elkezdődött a kapcsolat, és be akart ülni valahova kajálni, ugyanúgy betoltam a normális menüt a fejembe, mert nekem ne utána dünnyögjön, hogy "bezzeg, mikor megismerkedtünk". Nem mondom, hogy nem szedtem fel 2-3 kilót azóta, de őt nem zavarja, mert az alig látszik. De pl volt olyan pasim, aki amikor megismerkedtünk, állandóan almát tolt a fejébe, 3 évig voltunk együtt, és felszedett kozben 35 kilót. Hát azért az kib"szás. Szóval azért szerintem érthető, hogy valamilyen szinten elvárjuk a másiktól, hogy ilyennel ne verjen már át. És persze itt most tekintsünk el a szüléstől meg az esetleges betegségben felszedett kilóktól! :-)


28/N

2016. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!