Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szüleim nem byrják felfogni...

A szüleim nem byrják felfogni hogy néha nincs étvágyam enni mit mondjak/tegyek?

Figyelt kérdés
pl itt egy story: Mondtam hogy nem vagyok éhes és szerinem nem is fogok ma már enni(19:00 körül volt)kb 10-20 per múlva amikor kimegyek wc-re látom hogy attól még kaját csinálnak.amikor meg mondom hogy mondtam hogy nem vagyok éhes erre elkezdik hogy "de hisz nem is ettél semmit ma"(mostanában megfájdult a nyelvem ezért nem eszek annyira sokat)és akármennyire mondom hogy nem vagyok éhes meg hogy késő is van mert próbálok nem 6 után enni (azt se bírják felfogni hogy szeretnék jobban kinézni ezért próbálok fogyni) őket nem érdekli és és még nem is normális kaját csinálnak hanem ilyen desszerteket(ebben az esetben tejbegríz) és már eléggé idegesít

#étvágy #evés #muszáj enni
2016. aug. 25. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
*nem bírják
2016. aug. 25. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél.
2016. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Eszter76 ***** válasza:

Tudják, hogy fáj a nyelved és ezért nem tudsz enni? Nem lehet, hogy pont azért csináltak tejbegrízt mert azt csak nyelni kell és fájós nyelvvel is talán könnyebben meg lehet enni? Tényleg nem ettél ma semmit? Ha ettél, akkor hogyhogy nem tudnak róla?

Ha ettél napközben rendesen (vagy amennyire tudtál), akkor nincs semmi baj. Próbáld megbeszélni velük, hogy este 6 után nem szeretnél enni és hogy nem akarsz cukros dolgokat - szerintem ezt meg lehet érteni.

Ha viszont tényleg nem ettél esetleg semmit, vagy csak nagyon keveset, akkor érdemes elgondolkodni, mert lehet, hogy aggódnak miattad.

2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha más nem, menj 6-7 körül fürdeni, moss fogat, utána már tudod arra fogni hogy nem eszel.

Amúgy ez a 6 után nem szabad enni dolog hülyeség, az alvás idővel kell számolni, asszem 3-4 órával (lehet több/kevesebb) alvás előtt nem szabad enni szóval ha valaki 8-kor alszik az már késő ha meg éjfélkor (mint én) akkor 8-ig simán ehet.

Abban egyik válaszolónak igaza van, hogy lehet azért csináltak tejbegrízt mert azt könnyű enni fájós nyelvvel is, mikor nyelvfekélyem volt és beszélni is alig tudtam fájdalom nélkül ölni tudtam az ilyen kajákért.

2016. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fogyózol, mi? hány éves vagy? kényszeríteni nem lehet úgyse, ha nem kérsz, nem eszel. mondd meg nekik inkább azt, hogy fogyózol, hátha jobban békén hagynak.
2016. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!