Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha ma este (vasárnap) rendelte...

Ha ma este (vasárnap) rendeltem egy pizzát, abból ehetek még kedden? Lehet bármi baja, ha hűtőben tárolom a szeleteket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 22:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Annyi idő alatt nem romlik meg, viszont száraz lesz. :(
2016. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogyan volt tárolva, meg a feltéttől is. Ha hűtőben volt, szerintem simán ehető, de ha mondjuk a konyhaasztalon a melegben érlelődött addig a 2 napig, és ráadásul a feltét rajta mondjuk tenger gyümölcsei, akkor már nem lenne hozzá bizodalmam! Nem ér annyit, hogy beteg legyél!
2016. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Módosítok, mert kicsit félreértelmeztem a kérdést: tedd hűtőbe, és ha teheted, ne mikróba melegítsd majd fel (mert "gumis" lesz), hanem sütőben/minisütőben, v. szendvics sütőben, úgy sokkal finomabb lesz :)
2016. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem lesz semmi baja, viszont finom sem lesz ... Bar van akinek a szottyadt pizza izlik, en mar masnap reggel nem birom megenni.
2016. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Tedd be a fagyasztóba, kedden vedd ki és tedd be a sütőbe pár percre. Olyan lesz mint ha friss lenne.
2016. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz, csak nem lesz jó. És ezen semmilyen trükk nem segít, a fagyasztós-újramelegítős sem. A pizzát frissen kell sütni 400 fokos kemencében, melegítve már nem az igazi. Ehető meg finom is valamennyire, de nem egy nagy kulináris élmény, nem olyan, mint amikor az étteremben eléd teszi a pincér.
2016. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Száraz, ehetetlen lesz.

De miért kedden akarod megenni?

2016. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Azért érdeklődtem, mert pár hétig egyedül vagyok itthon és ennyi szelet még nem maradt rám. Kidobni nem akarom, a szottyadtság most annyira nem számít :)
2016. aug. 29. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!