Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tehéntúrót és a petrezselyme...

A tehéntúrót és a petrezselymet le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Én fagyasztottam már le mind a kettőt. A túrót zacskóban, a petrezselymet pedig miután megmostam, zellerel össze kötözöm,s mikor levest főzök,kiveszem a fagyóból,s csak bele dobom.
2008. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én túrót még nem de petrezselyem mindig van nekem lefagyasztva és én is úgy csinálom mint az első válaszoló!
2008. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Petrezselymet úgy is le lehet fagyasztani, hogy megmosod, apróra vágod és beleteszed jégkockatartóba egy nagyon kicsi vízzel, hogy jobban megfagyjon. Én így körözöttbe, főzelékekbe használom. Levesbe persze egészben lefagyasztva.

A túróval én vigyáznék, szerintem le lehet fagyasztani, de az időtartammal vigyáznék, hány hétre vagy hónapra teszem fagyóba.

2008. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettőt leszoktuk. A túrót zacsiba, a petrezselymet apróra vágva dobozban! Nekünk van télen is friss, másnak csak szárított! :D
2008. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én túrót már fagyasztottam, petrezselymet nagymamám szokott - mindkettő kifogástalan minőségű volt felolvasztás után is.
2021. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!