Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Manapság is tartja magát az a...

Manapság is tartja magát az a mondás miszerint az éhség a legjobb szakács és sokan bármit megesznek?

Figyelt kérdés
egyszerűbb embereket értem itt leginkább, akik kevés pénzből alacsonyabb életszínvonalon rögtönzik az ételeiket. komolyan manapság is megvan az a réteg akik tésztát esznek tésztával csakhogy a gyári munkás fizetésből állandó jelleggel a cigi/pia meglegyen?
2016. szept. 9. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az éhség valóban jobbá teszi az ételeket, amiről te írsz, az persze más. Bizonyára spórolnak az ételeiken az ivós-piás minimálbéresek, habár minimálbérből azért elég jókat lehet enni, speckó diétában is - ha semmi másra nem költ az ember, csak amire muszáj és kicsi a rezsije. Az olcsó ételek közt is bőven van finom és egészséges és tápláló. A tészta tésztával persze nem az, amúgy annál azért van olcsóbb és jobb.
2016. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, én azt szoktam mondani, hogy


Éhes ember nem válogat, amit elrág az a falat.

2016. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aperitif ***** válasza:
A két dolog nem nagyon függ össze, mármint az, hogy az éhes ember bármit megeszik, meg az, hogy vannak emberek, akik inkább cigire, meg piára költenek, mint élelmiszerre, de mindkettőre igen a válasz.
2016. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!