Mozis dolgozók?

Figyelt kérdés
Mitől olyan finom a mozikban kapható popcorn? Mit tesznek rá? (Popcorngépem már van de mégsem ugyanolyan ízű.)

2016. szept. 12. 20:22
 1/8 Malanana ***** válasza:

Szerimtem abba a gépben amiben ök pattogtatják abba egy résen át szorják izesebb sóval.Amig forog a kukorica a pattogtatoban lehet eddig permetezi a gép és attol sárga...vagy a mag már eleve olyan olajban van

Tippelgetek elnézést de ez érdekes ^^"

Bocsánat ha zöldséget irtam

2016. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ugyanolyan a mozis is, mint a sima mikrós.
2016. szept. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

A töménytelen mennyiségű ízesítőtől.

A mozis pedig kicsit sem olyan, mint a mikrós.

2016. szept. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Valami specko só kell bele (de az is lehet, hogy nem volt az), ilyen aprószemu. Meg olajat sprickol rá a gép. Ennyi igaziból.
2016. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
Sima magot beleszorunk az ustbe ra vajas sot szorunk es aztan ra az olaj de ez ilyen specko narancssarga szinu
2016. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt megtalálhatod a honlapon, hogy miket használnak a popcornhoz:


[link]

2016. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. okt. 15. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egésznek a spéci kukoricamag a lényege. Amit az áruházakban tudsz beszerezni popcornmagot, azok nem annyira intenzív ízűek, az olajat/vajat sem szívják annyira magukba. Ha megfigyeled, akkor a mozis popcornok kisebbre is pattannak ki.
2016. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!