Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kb hány forint jut nálatok...

Kb hány forint jut nálatok ételre naponta? Mennyit költötök úgy nagyjából?

Figyelt kérdés

Ha csak heti/havi bontásban tudjátok úgy is jó, ha leírjátok.

Vegyétek bele az édességéket, nasikat is ha vesztek bármi ilyet.


Én dolgozó nő vagyok, de nem keresek valami sokat, szerintem sok elmegy ételre is, és sajnos sok nasit is veszek (ebbe beletartozik a gyümölcs is nálam).

Észrevettem, hogy elég sokszor veszek például picivel drágább kekszeket, csokikat.


2015. okt. 24. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
havi 15 napot egész nap dolgozok egyétteremben, szoval azokra a napokra meg van oldva, meg amit tudok viszek haza, meg kapok 10 ezer erzsébet utalványt, kb nekem abból ki is jön
2015. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

első vagyok, egyébként igen, a keveset keresőknél az a aleggázabb h cigire és/vagy édességre költenek rengeteget, amellett h sokba kerül egészségtelen, előbb-utóbb gyógyszerre is költhetsz miattuk, hízlalnak ami szintén sok mindenben fog hátráltatni, vagy jobb esetben rájösz hogy le kell adni, és el kezdesz edzeni, ami szintén általában nem olcsó dolog.


Nem is értem a csóróknak miért nincs ehhez eszük, h ne hülyeségre dobják ki a pénzt...

2015. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1000 ft/nap, ahogy a párom esetében is. Tudnék kevesebből is jókat s szerintem igencsak egészségesen enni, de azt azért már érezném, hogy nem olyan...

Speckó étrendünk van, főleg nekem, viszont a kalóriaigényem is kisebb :)

Szinte csak alapanyagokat veszünk, kókuszzsír, xilit, olajos magvak, házi tojás, sok zöldség, elegendő gyümölcs, igen sok kakaó és mazsola is fogy... A párom sok rizst és rizslisztet is eszik.

Ennek megfelelően a rengeteg édességünk házi készítésű, a fentebb már említettekből hozzuk össze őket.

2015. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb 2000 / nap / fő
2015. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Odafigyelek a tàplàlkozàsomra, 99%-ban csirke, pulyka, hal, marha, zöldsègek alkotjàk az ètrendünket+tàplàlèkkiegèszìtők.

2000-2300 Ft/nap/fő mindennel együtt.

2015. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Havonta kb 30000 Ft, de ebben benne van az alapkozmetika meg takarítószer is.


Édesséteg soha nem veszek, nem nassolgatok.

2015. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában 2-3 napra fözők. Legutoljára vettem egy egész csirkét és 2 kg. krumplival megsütöttem. Ezt ettünk 3 napig, illetve még sütöttem hozzá krumplit a csirke zsírjában. 1500 körül volt a csirke, 350 a krumpli.

Naponta 616 forintra jön ki.


Holnap csinálok kelkáposztát oldalassal, ez is kb olyan 3 napos étel lesz. Olyan 500 volt a kelkáposzta, az oldalas lehet egy 1000 lesz. Ez is olyan 500 forint/nap.


Reggelim/vacsorám egy zsemle egy kis sajttal és egy pohár narancslé. Ez összesen olyan 300 forint.


Ha mindent beleszámolok kb. 1000 forint egy napra az ételköltségem de van amikor még ennél is kevesebb.


24N

2015. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Havonta 60.000 ft a bevásálás két kis étkű, vegetáriánus tőre. Mellett hetente megyünk étterembe a munkahelyről és együtt is, a cégnél a reggeli és az ebéd extra. Szóval ez csak a meleg vacsora + hétvégi étkezések ára.


Nem számolom, de szerintem még 30-60 simán elmegy, mikor mennyi. Van, hogy viszünk kaját a munkahelyünkre. Szóval fejenként naponta olyan 1500-2000 ft jut, együtt 3-4000. Vegetáriánusként ebből nagyon jó minőségű, változatos az étkezésünk.

2015. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!