Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy monster energiait...

Mi ez a nagy monster energiaital elterjedés?

Figyelt kérdés
eddig úgytudtam csak pesten lehetett kapni, 800forintért, most meg már szinte faluboltokban 300körüli áron.
2010. ápr. 24. 19:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nem tudom. de nálunk mindenki ezt vedeli a suliban, szerintem elég gány íze van. :D
2010. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
jah én is pont ma láttam Cora-ban több féle kiszerelésben (zöld, kék, lila, piros stb) felirattal. Olyan 300 ft körül van. Én eddig nem is hallottam róla, sőt még tegnap se láttam a Cora-ban, pedig voltam tegnap is..
2010. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

250 Ft. Én még nem kóstoltam, de lehet hogy majd veszek egyet, érdekel, szeretem az energiaitalokat.

(20:01-es voltam)

2010. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
nem tudom de épp azt néztem most a suliban ezen a héten hogy mindenki ezt issza. még nem kóstoltam. nem vagyok vmi nagy energiaital fan.
2010. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nálunk maxxx energiaital mánia van. Mindenki azt issza.

Bp. Kőbánya (10. kerület)

2010. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
3 fajtát kóstoltam, abból a MONSTER RIPPER nekem nagyon ízlett (sárga feliratú), a többi tényleg fura egy kicsit.. 22/L/energiaital-fan/gyűjtő :)
2010. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A sárga íze nekem nagyon tömény volt, viszont úgy megpörgetett, mint Singer a varrógépet. De nem úgy, mint mondjuk egy fél literes Adrenalin, hogy csak simán felébresztett, hanem ilyen felgyorsult euforikus állapotba kerültem tőle. Ez tegnap volt, ma a kéktől, ami ha jól tudom, csak ízben különbözik, ilyen mértékű hatást nem éreztem, csak kicsit felhúzott.
2010. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Nekem ízli én azért veszem XD de amíg nem volt Mo-on adig én küldföldről hozattam de hát kinek ízlése :P
2010. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
73%

Na, hogy tisztában legyetek vele, Amerikában, és több európai országban a Monster kb a RedBull legnagyobb konkurenciája. Nemtudom, tudjátok-e, de a RedBull, és mosnter is sok embert szponzorál külföldön extrém sportokban. (Mountainbike, FMX, rally, stb..) A Redbull egyébként sokkal többet költ ezekre a dolgokra (lásd RedBull airrace, Forma1 RedBull Team stb..) Eddig azért lehetett 800 forintért venni, mert nem volt forgalmazója a Monsternek, külföldről hozták be egyes emberek, és eléggé rátették a szállítási költséget. 250 forint a Monster Beszerzési ára, és a Redbullnak se több, igaz az csak fele ekkora. A RedBullban a reklámot fizeted meg nagyon. És Nemrég a Coca-Cola megvette a Monster forgalmazási jogát magyarországon, ezért van az hogy minden sarkon lehet kapni, mivel ahol Coca-Colát forgalmaznak, ott Monster is valószínüleg lesz. Nagyjából ennyi. Ha bármi kérdésed van, scak szólj.


Ui: Zöld Monster: Original, sima eredeti Monster, az Igazi monster ízzel

Kék Monster: Csökkentett Kalóriatartalmú, a 48 kcal helyett 9 kcal van benne

Sárga Monster (Ripper): 50% Juice tartalmú Monster.

Ezek vannak magyarországon szinte mindenhol.

2010. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
hol láttál te pirosat/lilát?????? rohanok oda azonnal!!
2010. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!