Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet bajom? Be vagyok pánikolva!

Lehet bajom? Be vagyok pánikolva!

Figyelt kérdés
Ettem egy csokit, amiben volt 1,3% alkohol. Később tudtsm meg. Lehet bajom? (14 vagyok(

#alkohol #marcipánoscsoki
2016. okt. 7. 17:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem, de ilyenen pánikolni...
2016. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Az 1,3% alkohol valószínű, hogy nem az egész táblára, csupán a töltelékre vonatkozik, így az egészben lehetett talán 0,7%, vagy annyi sem. Ha az egész táblát megetted, akkor is csupán 0,7 gr alkoholt fogyasztottál.

Na jó, ha undorodsz tőle, akkor tök mindegy, hogy hány gramm volt, de hogy ennyitől bármi bajod legyen, azt te sem gondolhatod komolyan. Ennyit még a különböző gyógynövényes cseppekben, tinktúrákban is megeszünk időnként.

2016. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolták, hogy tízéves vagy, mert 14 évesen már illene tudni, hogy mit jelent az, ha valaminek 1%-a alkohol. Egy tízdekás csoki 1%-nyi mennyiségét számold ki. Nem érdemes rajta vergődni.

A hipochonder meg mást jelent. Nem szeretni az alkoholt nem ugyanaz, mint betegségeket beképzelni magadnak.

2016. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
gondolom az a szó hogy térfogat százalékról nem hallottál. am mellesleg a heroin rosszabb mint az alkohol
2016. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egyszer elnézel Pécsre, megmutatom neked, mi az az alkohol. Fejenként 20 sör meg 10 félunikum. Na azt érezni fogod. Másnap meg fájni fog a fejed meg a gyomrod, de a reggeli 50 Xanaxtól le fogod szarni...
2016. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!