Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen szendvicset ennétek...

Milyen szendvicset ennétek szívesen az alábbi fajta összetevőkből elkészítve jó pár napon keresztül is akár? (Csak egy fajta)

Figyelt kérdés

Egyszerre maximum 5 fajta feltét:


-1-2 krémesítő dolog, mint a tejföl, margarin, mustár, ketchup, majonéz, stb

-1 húskészítmény (hal, szalámi, kolbász, sülthús, stb)

-1-3 feltét (sajt, paradicsom, paprika, uborka, gomba, olívabogyó, saláta)


Fűszerekből bármennyit lehet még ezek mellé benne.

(Az hogy kenyér, zsemle stb, az meg amit akartok)


2016. okt. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
BLT
2016. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Krémesítő: csakis vaj.

Húskészítmény: sonka, igazi szárított, nem gépsonka

Sajt, de abból is számít, hogy milyen fajta.

Paprikát, paradicsomot nem szeretem a szendvicsbe tenni. Ha azonnal megeszem, akkor kényelmesebb mellé enni, nem csúszik ki. Ha elviszem a szendvicset és később fogyasztom el, akkor meg eláztatja valamennyire. Esetleg saláta levelek még mehetnek bele, az nem áztatja el.

Fűszereket nem tennék rá semmit sem. Felesleges. A sonka és a sajt már elég karakteres íz.

2016. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Krémesítőnek nekem is a vaj, illetve én szeretem a fűszeres paradicsompürét s a mustárt is, de az ízesítő... Sajt (opcionális, de nagyon jó, lehetőleg füstölt parenyica), tojás (az a lényeg, a legjobb, ha meleg és lágyabb főtt tojás, tehát nem száraz a sárgája), zöldség (csemege uborka a preferált, de jöhet rengeteg más is :)). Kenyér nem kell, sőt, de gyerekkoromban még az is volt hozzá (ez volt az egyetlen szendvics, amit szerettem).

Egypár hónapig tuti simán enném, de akár évekig is, csak nem szoktam, mert komplikáltabb s nehezebben megfogható, mint más tojásételek.

2016. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Krémesítő nálam vaj, majonéz vagy krémsajt lehet, de lehet ezeket fűszerezni mustárral, tormával, zöldfűszerrel.



Nálam a verziók:


1. tormás vaj/tormás majonéz + lazac/tonhal + citromszelet, uborka

2. sajtkrém + szalámi + paprika, uborka, saláta

3. pecsenyezsír + sülthús + csemegeuborka, paprika

4. sajtkrém + sonka (nem vizes gépsonka, hanem rendes száraz pármai/serranoi/fekete erdő stb.) + paprika, olíva, saláta

2016. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
bagel, sajtkrém, füstölt lazac, saláta, mangó chutney
2016. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből szinte semmilyet, egyáltalán nem az ízlésem.

Egy fokhagymás- olívaolajos bazsalikomos szendvicset mozzarellával gombával olajbogyóval paradicsommal bármikor.

Ilyen kommersz szarokat mint a margarin ketchup szalàmi kolbász soha.

2016. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!