Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran eszel csokoládé...

Milyen gyakran eszel csokoládét? És miket általában, mi a kedvenc?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 16:51
 1/9 anonim válasza:
70%

Hetente többször is, de soha sem sokat, max 20-25 grammot egy nap.

A kedvencem a hagyományos milka, az oreos-s milka , és a kinder bueno.

2016. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Mindig. Lidl-csoki.
2016. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem is kimondott csokit, hanem édességet, naponta, édesszájú vagyok, igaz hízni nem hízok tőle, pedig szeretnék!

Néha balaton bumm-ot veszek, de főleg nápolyit, győri édes csokis zabfalatot,barackmagot, csokis piskóta tallért, meg ami közbe van alkalomkor cukrász süteményeket.

2016. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Naponta több alkalommal is :)

Finnyás nem vagyok,de étcsokit, és a szar fos "kakaós tejmassza" csokoládépótlót nem eszem meg.

2016. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%

Minden nap eszek csokit, imádom a csokit. Szerintem a csoki a legjobb dolog a világon:3

Mindegy milyen ha csoki, kivéve ha marcipános csoki, az az egyetlen amit nem szeretek. A legjobb hogy meg sem látszik hogy annyi csokit eszek(zabálok) mert nagyon vékony vagyok. Imádom a csokit<3

Jujj meg a nutellat:3

2016. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Pénteken az ötödik csoki után elhatároztam, hogy leszokok.


A mazsoláson és a marcipánoson kívül szinte mindet imádom.

Ez a legjobb csoki amit valaha ettem:

[link]


Nagyon szeretem a Milka Wafelinit, a Marsot, fehér Kinder Buenót. Táblásból legtöbbször kék Tibi-t szoktam venni, vagy barackos-kekszes bocit, fehércsokis boci expressót.

2016. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Egy hét alatt fogy el egy tábla általában. Lindt vagy Heilemann sima tejcsokit szoktam venni. Esetleg a nugátos vagy mogyorós verziókat szeretem még.


Ha hozzájutok, akkor Läderach vagy hasonló svájci csokit veszek

2016. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen "Buborékos" kis tábla Milkát szoktunk venni, napi egy-két buborék, ha nem felejtem el. De én vagy 30 évig nem ettem édességet, szerintem mostanság léptem át valami kort, ahol az ember "ízlése" változik, mert csomó mindent megeszek, amit eddig nem.

36f

2016. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heti egy-két alkalommal, a Lidl-es étcsokikat szeretem, meg a Lindt-et. Nagyon kedvelem a mentás, chillis, narancsos csokikat, viszont a mindenféle krémmel meg ostyával töltött szeleteket nem nagyon szeretem, tejcsokiból csak a mogyorósat vagy mogyorós-mazsolásat eszem meg, és csak akkor, ha minőségi tejcsoki.
2017. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!