Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy ne legyen...

Mit egyek, hogy ne legyen folyton éhes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egész nap nem vagyok otthon (kb. reggel 6tól este 9-ig), de nem tudom megoldani az étkezésemet normálisan. A péksütiket utálom, nem bírom megenni, mert mind száraz mint a tapló, akkor inkább eszem kiflit + sajtot nyomok rá. De Ha ilyeneket eszem, akkor kb. 1 óra és újra farkas éhes vagyok. Délben általában elmegyek ilyen menza jellegű helyekre, ahol eszek főtt ételt, ha húst eszek kibírom 4-5 órát, de ha tésztát, akkor megint csak 1 óra és éhes vagyok. Tudom, hogy a nehezen felszívódó szénhidrátot kellene enni, de azt mégis hol kapni készen, ha az ember sosincs otthon hogy egyen olyat?
2016. okt. 14. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajtos kifli helyett teljes kiőrlésű zsemle, pakold meg bőségesen amivel szereted, ha teszel bele tojást is, az sokáig laktat. Ezen kívül ételhordóban rengeteg mindent vihetsz magaddal, ami nem romlik meg akkor sem, ha nincs lehetőséged hűtőben tárolni.
2016. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Edd az alacsony GI = Glikémiás Index-es kajákat = 0 - 50 %.

Még elfogadható a közepes GI-s kaják = 55-75 % között.

Ezekben lassan felszívódó ch van, ezért később fogsz megéhezni.


[link]


[link]

2016. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Instant zabkása
2016. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hús hússal (fasírtos zsemle, rántotthúsos zsemle), töpörtyű, túró, keménytojás.
2016. okt. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ennék ilyeneket, ha otthon lennék, de a városban ilyet nem lehet kapni
2016. okt. 15. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén, vagy esténként kell elkészíteni, és vinni magaddal reggel...
2016. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!