Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyers sárga dinnyét ettem...

Nyers sárga dinnyét ettem lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Hali vettem egy sárgadinnyét és romlott volt nem akartam kidobni ezért legalább meg akartam kóstolni hogy milyen lehet levágtam egy szeletet és elkezdtem megenni mert nem volt olyan rossz íze.Zöld/fehér színe volt.Az lenne a kérdésem hogy valami bajom lehet belőle vagy ne féljek tőle?

#nyers #sárgadinnye #nyers sárgadinnye
2016. okt. 27. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit rejtélyes, amit írsz. Dinnyeféléket leggyakrabban nyersen fogyasztunk, ez nem szokatlan. Az viszont igen, hogy az íze nem rossz, nem kellemetlen, de romlott.

Miben nyilvánult meg ez a tulajdonsága? Nem csak túlérett volt?

2016. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb krémlevesnek főzik a sárgadinnyét, de alapból nyersen fogyasztja az emberek többsége.

Hogy romlott volt-e, azt innét senki sem tudja megítélni, Max egynél többször mész vécére, azonkívül semmi bajod nem lesz tőle.

2016. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
A végén még kiderül, hogy ismerlek... Szerintem éretlen volt, főleg októberben, nem hiszem, hogy túl jó lenne a dinnye.
2016. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!