Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen diétás ételt vihetnék...

Milyen diétás ételt vihetnék magammal?

Figyelt kérdés
Hamarosan több műszakban fogok dolgozni, de közben diétán vagyok. Tanácsokat várnék, hogy miket vihetnék enni majd? Gyárban dolgozok, szóval melegíteni nincs lehetőségem az ételt. Éjszakás műszak esetén meg főleg nem tudom, hogyan kellene alakítani az étrendet! :( A lényeg az lenne hogy kevés szénhidrát, semmi fehér liszt /szóval zsemle+ rántott hús szenyó kilőve :D / .

2014. márc. 7. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyél zöldséget, én is mindig azt viszek, meg csirkét. Ezeket hidegen meg lehet enni, beleteszem egy dobozba meg viszek egy villát.
2014. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó szted ha éjszakás műszakban is azt eszem, ugye? :) Mást tipp esetleg, mert egy pár nap után már meglehet unni a zöldség+csirkét is :) De egyébként köszi a tippet!
2014. márc. 7. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ch csokkentett liszt (norbi update pl), ch csokk tesztak, nyirfacukor es minden megoldva. Ezekkel mindent elkeszithetsz.

Ilyeneket vinnek: quiche (francia sos pite), zoldsegfasirt, rakott tesztak, felfujtak edesen es sosan is, muffinok edesen sosan, pizzaszelet, pastetomok stb ezeket hidegen is eheted. A lenyeg a ch csokkentett alapanyagok hasznalata.

2014. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát én szálkásító diétán vagyok, szóval ha unom ha nem, eszem a csirkét, zöldséget, a rizst itthon eszem, azt nem bírom hidegen megenni. :D Amúgy vannak ilyen kenyerek, amikben kevesebb a szénhidrát és több a fehérje, azokból tudsz csinálni szendvicset, azt könnyebb elvinni meg ott megenni.
2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gyárban dolgozol akkor kell az energia, főleg éjjel is mivel dolgozol fáradtan, gondolkozol nem lehet hibázni.

van ilyen pur-pur kenyér ami ch csökkenetett szerintem abból egy elég kevesebb is, abba tudsz beletenni főtt tojást/főtt húst/ párolt csirkemellet esetleg párolt halat ami filézett és bele uborkát/paprikát stb

Alma, banán

ha szereted a sütiket zabból, dióból/mandulából, gyümölcsökből és nyírfacukorból tudsz sütni és ezek is finomak hozzá joghurt amit csak kanalazni kell

2014. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Maximum következő hónaptól lesz pénzem ilyenekre, hogy nyírfacukor meg update termékek, egyelőre sajnos ezeket nem engedhetem meg magamnak. A tojás miatt kicsit aggódnék, hogy nehogy megromoljon. A joghurt pedig esetemben nem legjobb, mert tejtermékeket is próbálom kiiktatni ha lehet, de nem olyan szigorúan azért. Gyümölcsöket sem nagyon tudok vinni, maximum délelőtt (banán sztem kizárva) a cukor miatt.
2014. márc. 8. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!