Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Mekibe lehet bevinni bármifé...

A Mekibe lehet bevinni bármiféle italt?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy mondjuk beviszek colat vagy ásványvizet, és ott iszom. Meg lehet tenni? Mármint azért nem dobnak ki, ugye? Csak, mert direkt van kitéve üdítős automaták. Olcsóbban kijönnék így.

2016. nov. 4. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
2016. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elég bunkóság. Minket már amúgy kidobtak egyszer, mert a társaság egyik tagja elkezdte enni az otthonról hozott szendvicsét.
2016. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Szóval beülsz pl. egy étterembe, majd előveszel egy éthordót és tálalsz magadnak, majd a zsebedből a kólát, végül egy termoszból kitöltöd a kávédat, megiszod és mint aki jól végezte a dolgát hazamész?!

Így gondoltad?!!

2016. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

"Olcsóbban kijönnék így"


Látom, hogy van élet az agyhalál után...

2016. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen. Sőt, utána ülj be egy mozi előterébe, s tablettán nézz filmeket. Ja, s ha szőrös vagy, a közeli fodrászüzlet tükrét nyugodtan használhatod…
2016. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Én simán felcsapom a hey-ho almalevemet a mekiben,mert imádom az almalevet,anélkül nem tudok élni sem! :D

Jó mondjuk annyi,hogy előveszem a táskámból,iszok egy kortyot, és azzal a lendülettel vissza is rakom.. A menühöz amiket általában veszek úgyis jár üditő,de én azokat annyira nem szeretem,mert hihetetlenül fel van vizezve az egész,és ha nem jól találják el a szörp arányokat,akkor nem is hasonlít egy-egy ital az eredeti ízére, ami nálunk elég sokszor előfordul!

2016. nov. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell ezen bunkózni ? Nem mindenki szereti a wc követ lemaró cukros fekete löttyöt. Én is vittem már be Mekibe ásványvizet. Nem fogom háromszor annyiért megvenni ugyanazt. Ameddig rendelek mást is, senkinek semmi köze hozzá.
2016. nov. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
* wc-ről vízkövet lemaró
2016. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

mondjuk a mekiben ha menüben kéred,akkor viszonylag olcsón megkapod az üditőt is.

de egyet értek,hogy fel van vizezve az egész és nem igazán éri meg még olcsón sem.

én úgy szoktam,hogyha tudom,hogy nem kérek innivalót,akkor mielőtt bemegyek az étterembe iszok. és ha kimentem akkor megint iszok.

bent szerintem bunkóság elővenni és lehet még meg is szólnak miatta. azért nem szokott az ember órákat tölteni a mekiben .10-15 perc alatt megeszed utána ha kimentél iszol. szerintem ez így elfogadható.

általában szólni szoktak ezért más éttermekben is,hogyha kívülről viszel be innivalót és azt iszod.van ahol még táblát is kiraknak.

2016. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Árulnak egyébként gyümölcslevet meg ásványvizet is, és elvitelre is lehet kérni az ételt. Aki pedig ennyire aggódik az egészségéért, hogy nem akar kólát venni, az nem értem, minek jár Mekibe. De igyátok csak bátran a vizet, majd egyszer megelégelik és kiállítanak egy őrt az ajtóba, aki mindenkit végigmotoz és kidobat minden enni- és innivalót a kukába.
2016. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!