Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Cappuccino tartalmaz koffein...

A Cappuccino tartalmaz koffeint vagy sem?

Figyelt kérdés
Koffeinérzékeny vagyok,nem ihatok ilyen dolgokat.Kaptam most egy tasak cappucinot(Coffee style Venezia),megnéztem az összetevőit,van benne pótkávé,és természetes kávé kivonat 3,7%.Akkor van benne koffein ugye?Mert ha kicsi is van benne,akkor inkább nem iszok belőle,nehogy valami bajom legyen.
2010. ápr. 30. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Van benne.
2010. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. ápr. 30. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A 3,7% az macskafütty, nem gondolod?
2010. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én félek attól a macskafüttytől is,mert szerintem aki ilyesmire érzékeny,az a kis mennyiségtől is rosszul van.
2010. ápr. 30. 14:19
 5/8 anonim válasza:
Van benne, habár "nem lenne kötelező" a gyártók ezzel nem foglalkoznak. Ugyanakkor a hivatalos igaziban van, mivel kávészármazék.
2010. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
igen óvakodj tőle, mert az allergia minimális mennyiségtől is kijöhet.azért írják pl., hogy valami nyomokban ezt meg azt tartalmazhat, mert van akinek egy miligram mondjuk mogyoróvaj is halálos lehet.
2010. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van benne, különben az lenne rajta, hogy koffeinmentes. Ne kockáztass, annyit nem ér.


Üdv!

2010. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM!:)
2010. ápr. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!