Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb 100%-os...

Melyik a legjobb 100%-os instant kávé?

Figyelt kérdés
Nyilván ízlés kérdése, de te mit szoktatok inni? "100%-os" alatt azt értem, hogy nem ilyen cukrozott/tejporos/ízesített cucc, hanem tényleg csak kávéból van.

2016. nov. 30. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eddig próbáltak közül a Davidoff volt a legfinomabb. Láttam ugyanebben az árkategóriában van a Tesco sajátmárkás és Dallmayr azokra is kíváncsi vagyok.
2016. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tchibo Gold-ot, és egy Gold nevű kávét szoktam inni. A Gold jobban ízlik, mint a Tchibo, de valahogy az sem az igazi. Van olyan instant kávé, ami (édesítő nélkül) van olyan finom, mint egy "rendes" kávé?
2016. nov. 30. 18:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A Davidoff-on már gondolkodtam, hogy megkóstolom. Meg a Tesco-s prémium kávék is elég csábítóak, de most vettem egy ilyen sima "original" tesco-s kávét, kicsit tartok tőle, mert egész olcsó volt.
2016. nov. 30. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nescafé Crema
2016. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én az árat is nézni szoktam, így a jók közül 2-t szoktam venni:

sima nescafe classic

douwe egberts paloma, a nagyobbik dobozzal.

2016. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és ha jól emlékszem pont a teszkós volt az egyik brutál rossz.

Én amúgy miskolci vagyok, és ide a piacra szoktak hozni szlovák cuccokat, és azok közt is van 1 gyártótól 2 féle, ilyen alutasakos, (nem tudom a nevét) az is egész jó.

2016. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Davidoff vagy a Tesco Finest kávéi. Az etióp nagyon finom
2016. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem most D. E. paloma van most. Megteszi, de pl az omnia sokkal finomabb.


Tescoban a Beanies ízlett. Fahéjas ízesítésű volt és nagyon élveztem. Csak sajnos kicsi volt a kiszerelés és hamar elfogyott. :(

2016. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!