Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonald's-osok! Volt már...

McDonald's-osok! Volt már ilyen kuponotok és pontosan milyen kedvezményt ad? (kép és infó lennt)

Figyelt kérdés

Na szóval megyünk osztálykirándulásra és visszafelé beugrunk a Mekibe, ja és valamelyik nap kaptam ilyen kupont.

Több kérdésem van, hogy

- ezek a menük a megtakarítással együtt kerülnek ennyi

pénzbe?


- egy gyereknek több kupont is fel lehet használni?


- hogyha nekem csak egy menünél lehet felhasználni a

kupont, és odaadom másnak, akkor ezt elfogadják?


Előre kérem az egész.ségköcsögöket, hogy inkább ne írjanak, ha azt akarják mondani hogy le a Mekivel.

Én is csak osztálykiránduláskor jutok el a Mekibe, kb. 1 évente és akkor is 2-3 sajtburgert eszek összvissz.


Nem akarok sok pénzt elkölteni a Mekiben, hátha ezzel meglehet spórolni egy kis pénzt.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszolóknak.


2010. ápr. 30. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 30. 22:36
 2/6 anonim válasza:
83%

szija


Először kérdezd meg hogy elfogadják-e:D

és ha igen akkor ennyiért megtudod vásárolni a képen látható finomságokat:D

Sok pénzt takarítsz meg vele és annyi kupont használsz amennyit akarsz és oda adod akinek csak akarod:D

2010. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,megtakarítással együtt ennyi, szóval elnézve a kuponokat, a legtöbbnél 1350-et fogsz fizetni, és igen, egy ember többet is felhasználhat. :)
2010. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
bemész, odaadod a kupont és megmondod, hogy olyat kérsz,ami rajta van... mi így szoktuk (évente 2szer, amikor van ilyenünk és elmegyünk a Mekibe) :D- egy egy kuponon rajta van, hogy mit tartalmaz az adott menü és mennyibe kerül
2010. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és ahány ilyenetek van, mind felhasználhatjátok, ha 15 tök egyforma kuponotok van, mert van 15 ilyen A/4-es kuponívetek, akkor mind felhasználhatjátok viszont, amit belinkeltél csak május 30-áig érvényes
2010. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen mindenkinek a rendes válaszokat !

Igen, tudom hogy május 30-ig érvényes, de május 6-án jövünk vissza osztálykirándulásról. :D

2010. ápr. 30. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!