Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet tőle valamilyen bajom...

Lehet tőle valamilyen bajom ha kb 400-500mili kávét megittam egyszerre?! Feketen csak cukrot tettem bele.

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Cukorral feketén?

Azigen.

4-5 dl?

Azigen.


Halálos.

2016. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor ittad meg? Szerintem azonnal történt volna valami, ha nem bírod ki. De egyébként miért ittál meg fél liter feketekávét?
2016. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy kb egy-másfél órája ittam meg nem tudom mér ittam ilyen sokat lehet mer nagyon fáradt voltam :D amúgy azóta olyan érzésem van hogy elkell mennem wc - re (biztos meghajtott) hányingerem van, szédülök meg egy kicsit remegek amúgy azon kívül jól vagyok
2016. dec. 9. 12:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Más bajod nem lesz, de feltételezem, hogy, ez nem rendes feketekávé volt, hanem valami enyhébb változat, mert fél liter nagyon sok kávéból. Az nem csoda, hogy meghajtott, egy csésze kávé is meghajt.
2016. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sárga chibo familia kávé volt... Ja! És azóta állandóan vizelési ingerem van meg picit nehezen veszem a levegőt de amugy máa nincs
2016. dec. 9. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért nem játszanék ezzel a helyedben. Komolyabb következményei is lehettek volna és sokat ártottál az egészségednek akkor is, ha most közvetlenül nem érzed.
2016. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg vagy még?
2016. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen még meg vagyok :D szerintem kaptam egy enyhe koffein mérgezést..legalábbis a tünezeim alapján ezt olvastam a neten. A hányáson kívül minden más tünet megvolt. Felvitte 140-re a pulzusom de vettem be rá bisoprolort vagy hogy kell irni amit amúgy is szedek mert néha magas a pulzusom :D azota minden oke..szóval megmaradok. De egy ideig nem akarok kávét látni :D se semmi mást amiben koffein van...:D
2016. dec. 9. 22:53
 9/12 anonim válasza:
Igen ez a koffein mérgezés tünetei :D legközelebb óvatosan!
2016. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Literszám áll otthon a kávé? Nekem meglehetősen életszerűtlen, amit írsz. Hacsak nem az a német típusú enyhébb kávé, amit egész nap kortyolgatnak a németek.
2016. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!