Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is gyűlöli a forró, meleg...

Más is gyűlöli a forró, meleg ételeket?

Figyelt kérdés
Én igen. Egyszerűen utálom amikor egy negyed kanálnyi falatot is fújkodni kell. Én élvezni szeretem az evést, de szörnyű, hogy a hosszú-hosszú főzés/sütés után hiába lett kész a kaja, nem tudok enni belőle, mert tűz forró. Ráadásul lehűteni sem lehet sehogy.

2016. dec. 10. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Én azt szeretem, ha meleg. Inkább várok pár perce, és akkor lehet normálisan enni, minthogy hidegen kelljen enni.

Miért nem lehet lehűteni? Mersz magadnak egy adagot, kicsit vársz, pár percet és már langyos is.

2016. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A család már rég végez, mikor én még arra várok hogy hűljön. Lehet hogy érzékenyebb vagyok a hőre, mint az átlagemberek. Nem tudom.
2016. dec. 10. 13:10
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Csak a levest szeretem forrón, de azt csak úgy. (Nem ezért, de a hideg gyümölcslevest pl nem szeretem, meg semmilyen gyümölcsös ételt sem).

Minden mást ehető hőmérsékleten, vagy akár hidegen (pl másnapos sült oldalas csak hidegen, kenyérrel, savanyúsággal).

Halászlé meg akkor jó, ha full tűzforró és erős. Attól könnyekig meghatódok :D

2016. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, a többi ember normális, és kinőtt ebből a korszakból.
2016. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én a halászlevet is langyosan vagy hidegen szeretem.
2016. dec. 10. 13:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

A gulyás levest például csak forrón eszem, utálom, amikor a zsír kifagy a tányér szélére. A pizzát, meleg szendvicset meg hiába enném forrón, ha állandóan ráég a szájpadlásomra.

Az a tapasztalatom, így 30-40 év főzés után, hogy a legtöbb étel kihűl magától is, ha az ember vár egy kicsit vele. Mondjuk 5 percet.

2016. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Én forrón szeretek enni, általában más még várja hogy hűljön én meg már végeztem vele.
2016. dec. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
20%
Átérzem. Engem mindenki hülyének néz, hogy a hűtőből frissen kivett, jéghideg borsófőzelék az egyik kedvenc kajám, holott melegen egyszerűen nem tudom megenni. A pizzával is ez van, gyakran csak a következő napon eszem meg ebből kifolyólag.
2016. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Ételre sosem mondom, hogy gyűlölöm.

Persze nem szeretem, ha forró..

Trükk.. Hideg tányérba csak keveset, mondjuk 1 harmadnyit,

azt elfogyasztva már a lábasban is hűlt, akkor jön a köv. adag.

Így egész jól elvagyok, nem dühöngök, gyűlöletről nem is beszélve.

2016. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
84%
Hát én utálom ha kihűl jéghidegre a kajám, úgy az íze is kicsit megváltozik. Fúj!
2016. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!