Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miskolcon Hol Lehet Finom...

Miskolcon Hol Lehet Finom Tortát/Süteményt Rendelni?

Figyelt kérdés
Elfogatható áron?

2016. dec. 12. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisgergely valami drágább, de nagyon finom vagy Falánk Fanny, én innen a csokit nem ajánlom. Nekem nagyon nem ízlett. Vagy Facen van olyan csoport,h torták, sütik házilag, ott találsz embereket Miskolcról... Változó,h milyen áron dolgoznak.
2016. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Choko Sanel, átlehet venni a tortákat Miskolcon és nagyon finomak.
2016. dec. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is házit javaslom, vagy keress olyan cukrászt, aki vállal otthon "maszek" melót.

Cukrászdából esélytelen, pláne, ha még az ár is fontos, akkor csak minimál költségvetésű hulladékot fogsz kapni.

A minőségi torta vagy megfizethetetlenül brutál drága, vagy úgy megfizethető, ha nem kell fizetni bérleti díjat, munkáltatói járulékot, munkavállalói járulékot, munkabért, iparűzési adót, jövedelem adót.

Csak az árrést tisztán. Tehát full feketén.

Úgy még megfizethető a relatív jó minőség.

2016. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!