Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik nagyobb áruházban...

Melyik nagyobb áruházban találok báreszközöket, bártartozékokat?

Figyelt kérdés

Nyíregyházán lehet Tesco-ban vagy ehhez hasonló nagyobb áruházban bártartozékokat venni? Ilyenre gondolok, hogy pl.: shaker, adagoló, koktélos cuccok; szóval valami, ami bárszekrényhez tartozó kellék lehet.


Mondjuk a whisky, meg pálinka is ilyen, de most nem az italra gondolok :))



2016. dec. 18. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legcélszerűbb a Metroban próbálkozni.
2016. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
METRO
2016. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen , szokott a nagyobb Tescokban is lenni.(A Metroban magánszemélyként úgy tudom nem lehet vásárolni, ahhoz először vállakozónak kell lenned, és kell a működési engedélyed)
2016. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, rosszul tudod, most már magánszemély is igényelhet kártyát.
2016. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
KIKA
2016. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Metroba már ezelőtt 13 éve sem kellett kártya, magánszemélyek is vásárolhatnak, a különbség abban van, hogy két féle ár létezik. Az egyik a kedvezőbb ami terméseztessen a maszekoknak kedvez, a másik pedig az úgymond lakossági. Kb. olyan mint a bruttó, nettó ár.
2016. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy ennyien írtok. Meg fogom nézni akkor itt is-ott is. És szerintetek az alkoholos italoknál vannak ilyenek kitéve? Vagy melyik részen ?

Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld mindenkinek :)

2016. dec. 18. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Metroban nem az italoknál vannak kitéve, az biztos, én ott nézném meg ahol a poharak vannak.
2016. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!