Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok inni?

Ti szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyet ha nem akkor miért nem.

2016. dec. 26. 17:05
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
92%
Szoktam, mert máskülönben elhaláloznék.
2016. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
90%
Én úgy tudom az élethez nélkülözhetetlen a folyadék, tehát igen, szoktam inni, mindennap, több litert.
2016. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
86%

Vizet, tejet, narancs/almalevet, szörpöt.

Azért iszok, mert nem szándékozok elhalálozni.

2016. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam inni napi 2-3 liter ásványvizet. Én is azért, hogy ne száradjak ki és ne haljak szomjan.
2016. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha alkoholra gondolsz nem. Azért nem mert van elég alkoholista körülöttem, látom mennyire unodrítóan néznek ki ivás után, milyen nevetségesen viselkednek, tudom milyen ilyen emberrel együttélni. A másik pedig, hogy nem vagyok hajlandó pénzt kiadni azért, hogy másnap rosszul legyek. Így elmegyek bulizni és, ha picit fáradtan is, de másnap simán tudok menni dolgozni, ha kell edzeni és ráadásul sokkal kevesebbet költök, mint azok akik isznak. Az elején talán túloztam, nem mindenki alkoholista, aki iszik és sokan tudják hol a határ, de számomra nem éri meg és a tudattól is összeszorul a gyomrom, hogy egyszer olyan ember válhat belőlem, mint a szülőmből.
2016. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Psycho válasza:
85%
Megesik, főleg bulikon, vagy alkalmakkor (névnap szülinap), meg ha meccset nézek. Jäger és fehér bor a menü, de bulikon előkerül a fütyülős is, meg a vadász. Ezektől ritkán térek el.
2016. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Muszáj, a táplálékkal nem viszek be elegendő mennyiségű folyadékot. Ezért napi három liter vizet is bevedelek.
2016. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Lassan 3 éve hogy nem ittam alkoholt, elvagyok nélküle. Nagyapám alkoholista volt, láttam hogy építi le az embert, kihagyom inkább.
2016. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
Igen, most teát iszok, de általában vizet szoktam. Miért, te nem szoktál inni?
2016. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Alkoholra gondoltam..
2016. dec. 26. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!