Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, ha soha...

Szerintetek az baj, ha soha nem tervezek inni bármilyen alkoholos italt?

Figyelt kérdés

Barátaim már sokszor hívtak városba inni, de én nem szeretnék sose...

Attól tarthatok, hogy ki leszek közesítve emiatt?

16/L


2016. dec. 27. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után nem fognak hívni, el leszel felejtve. De ettől még nem baj ha nem iszol alkoholt. Én se igen szoktam,rendes életem van mellette. :)
2016. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy baj. Én már bánom hogy mentem a tömeg után ennyi idősen. Semmi értelme ezeknek a lemegyek a dunaparta inni dolgoknak. Ha nem akarod hogy kiközösítsenek menj velük beszélgetni stb. de ne igyál. Egyébként nálunk sose volt kiközösítve az aki nem ivott de mégis eljött beszélgetni a társasággal. Ha cikinek érzed hogy mindenki iszik vagy ha csesztetnek akkor mond azt hogy szarul vagy vagy hogy most nincs kedved inni. De tukmálni úgyse fogják a piálást max 1szer feljön hogy te most miért nem iszol.
2016. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. dec. 27. 09:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam én sem - többiek isznak, én nem - azok, akik ettől kiközösítenének, nem érdekelnek. De nem közösítettek ki. (jóval több évem volt erre a megfigyelésre).
2016. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jol teszed. Ok sem azert isznak, mert juj, mennyire izlik, hanem mert mennek a csorda utan.

Viszont nagyon ronda, mikor a csorda hazafele hany, tantorog, bukdacsol, orraesik es idetlenul rohognek. Vagy, mindenkibe belekotnek, mert elittak az eszuk.

2016. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

16 évesen nem is ez az első, amire gondolni kell.

Ha emiatt piszkálnak, nyeld le, vagy mondhatod, hogy te alkohol nélkül is jól érezd megad. Piszkálni fognak. Te meg ellenállsz. Nekik jó hecc, hogy próbálkoznak, neked meg nem kell szívedre venni ezt.

2016. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azért nem hívja meg a haverját buliba, mert az nem iszik alkoholt.... az nagyon szánalmas!
2016. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért lehetsz kiközösítve mert nem mész velük soha, nem azért mert nem iszol. Ha mi folyton mennénk valahová egy barátnőnk sose akarna velünk jönni egy idő után mi se hívnánk. Nem kell inni, ha nem szeretnél (én sem iszom), viszont attól még érezhetitek jól magatokat együtt. Te se ítéld el őket amiatt, hogy isznak és ők se téged fordítva.
2016. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy baj. Én elég távol állok az antialkoholizmustól, de elég szánalmasnak és butának tartom, ha valaki csak azért közösít ki valakit, mert az köszöni, nem kér sejtmérget...

Nem tudom, miért kellene inni, én járok bizonyos fajta bulikba (nem vagyok nagyon szociális, de azért előfordul :)), soha senki nem várta el, hogy igyak (bár néha megtettem, nyilván magam miatt). De speciel voltam már lányokkal cukrászdában is úgy, hogy csak vizet ittam... Merőben a Te döntésed, mit viszel be a szervezetedbe. A bulihoz, találkozáshoz, dumáláshoz nem kell alkohol, cukor és effélék, akkor sem, ha mindenki más fogyasztja.

2016. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj én felnött létemre sem iszom alkoholt soha.

Legalább 1 jozan ember legyen köztük ,ha csak azért nem hivnak mert nem iszol velük akkor nem érdemes velük lenni ,ha mész akkor közöld velük hogy te alkohol nélkül is jol érzed magad.

2016. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!