Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom, ízes popcorn?

Finom, ízes popcorn?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos egy olyan popcornt sem ettem a mozison kívül ami ízlett volna.. Legyen az mogyi márka, vagy akármilyen más, sajtos, chilis, sós, vajas egyiknek sem volt finom íze, mindegyik szinte íztelen. Ettetek már olyan popcorn ami tényleg finom volt, nem ez a mogyis?

2017. jan. 12. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.. Itthon készítek saját magam különböző fűszeres popcornt. Piacon megveszem kb az 1kg pattogatni való kukoricát max 400ft ért..
2017. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mozis popcorn ortodox módon van kipattogtatva, a mogyis meg mikróban. Utóbbi soha nem lesz olyan mint az előbbi.
2017. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Otthon készítem én is, nagyon egyszerű. Egy edény aljába öntesz egy vékony réteg olajat, beleszórsz annyi kukoricát, hogy szintén egy réteg legyen (be fogja tölteni az edényt). Lefeded, alágyújtasz, néha rázogatod, főleg mikor elkezd pattogni.

Én ehhez kis olajat elkeverek fűszerekkel (só, csili, paprika, fokhagymapor, római kömény...), és elkeverem vele a kész popcornt

2017. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!