Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom lehet a narancs es...

Finom lehet a narancs es cseresznye turmix? Vagy esetleg meggyel?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Finom lehet a liszt cukorral? Hát esetleg cipőfűzővel? A májkrémes kenyér körtével? A borsóleves garnélával? A Sprite zöldteával? Megannyi kínzó kérdés..
2017. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Istenem milyen jo lenne a vilag ilyen hulyek nelkul, mint te......
2017. jan. 12. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Nocsak, nélkülem igen magányos lennél a világban, senki nem válaszol neked. A jelek szerint te még nálam is hülyébb vagy. Lehetnél barátságosabb, kis magányos vukim.
2017. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kerlek, ne mind hasonlitgass anyadhoz, rendben? Inkabb ne valaszoljanak, mintsem,h meg szert tegyek egy kupac ilyen parasztra, mint te!
2017. jan. 13. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Modortalan ripők. És még a konyhában is csapnivaló vagy. Vitakultúrád sincs... mire fel nagyképűsködsz, úgy mégis?
2017. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is ezt nyugodtan beirhatnad a CV-dbe, ha nem tudnad, h mi az, akkor igy jartal:) ez utolsonak szolt!
2017. jan. 13. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet, most kaptunk egy gyümölcscentrifugát, és az a tapasztalatom, hogy igazán rosszat nem lehet kihozni két finom gyümölcsből. Nem minden párosításban jönnek ki különleges ízharmóniák, ott csak simán elveszik az egyiknek vagy másiknak az aromája. pl. én beletettem két gránátalmát egy narancsos-répás kombinációba és semmi gránátalma íze nem lett, de azért jó volt. turimixban annyiban más, hogy nagyon rostos lesz az egész, a narancstól is meg a cseresznyétől / meggytől is.


A hülyékkel meg ne foglalkozz...

2017. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolso! KOSZONOM! vegre egy normalis valasz :) Felviditottad a napom! :)
2017. jan. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!