Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a makrobiotikus étrend?...

Milyen a makrobiotikus étrend? Milyen ételeket lehet így fogyasztani? Milyen zöldségeket, gyümölcsöket lehet enni? Vagy gyümölcsöt nem? Vannak ezel kapcsolatban tapasztalotok? Ez korhoz kötött? Vagy fiatalon is lehet már erre váltani?

Figyelt kérdés

Szeretnék váéltoztatni,de eddig még nem tudtam,hgy hogyan és hallottam erről.Felkeltette a figylemem,viszont szeretnék tapasztalatokat is hallani erről és félek,hogy a korom miatt ez nem lehetséges.Vanak aggályaim,hiszen ez azt gondoom,hogy igencsak pénzigényes...Anyagilag a váltás "nehéz"?Vagy éppen ellenkezőleg?Ezzel talán még spórolok is?Csak mert még nem nagyon van állandó pénzkeresetem....Ez nem azért van mert lusta vagyok:DCsak még tanulok és szeretnék minnél több időt a tanulásra szánni:DAzt hallotam,hogy ez az életmódváltás az egészségre,koncentrációra,lélekre és fizikára is ugyanúgy jó hatással van.Ez tényleg így van?Vannak ilyen téren tapasztalatok? Vannak káros vagy utóhatás ennek az étrendnek?

Előre is köszönöm!

18/L


2010. máj. 5. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Még nem hallottam róla. De ezek az "állítólag" egészséges ételek csak pénzkidobásra jók. Változatosan kell mindent enni a tejtől kezdve,a gyümölcsökön,zöldségeken át a különféle húsokig. Elegendően kell mozogni,pihenni,akkor egészégesen étkezel,és nem is kerül annyiba,mint ezek a csodaételek.
2010. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!