Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani csökkentett...

Tudnátok mondani csökkentett koffein tartalmú nem instant kávékat?

Figyelt kérdés
A karavánét nem találom már egy jó ideje...

2017. febr. 3. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyenről nem tudok. Viszont, miért nem veszel koffeinmentes kávét és kevered össze koffein tartalmú kávéval? MÁr is kapsz egy 50%-os koffein tartalmú kávét. Én ezt a koffeinmentes kávét szoktam főzni magamnak:

[link]


Vegyél hozzá egy ilyet: [link]

2017. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A cikória kávét nem javaslom. Egy rendes kávés nem fog ilyet inni, és annyira pocsék, borzalmas az íze (egyszer próbálkoztam vele), de nem bírtam. Ahogy lefőztem, ment utána azzal a mozdulattal a lefolyóba.

Gratulálok azoknak, akiknek ez megy.

2017. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Illy-nek van ilyen terméke, ez is ilyen, a leírásban megtalálod, hogy koffeintartalma kevesebb, mint 1,5 %. [link]

Finom, minőségi kávé és ez a márka elég sok helyütt kapható, ennél az árnál azért lényegesen olcsóbban is.

Vagy nézz körül olyan internetes áruházakban, ahol többnyilre ingyenes a kiszállítás (mall. hu teszem azt, ott ha jól emlékszem lehet is kapni, bár egy ideje már nem kerestem). Biztosan van más márkának is hasonló, ha máshol nem, kávéra specializálódott üzletben, webshopban tuti kapni, bár azok, mint ahogy a linkemen is látni fogod, nem éppen olcsó kategóriát képviselnek, mondjuk azt nem tudom, az ár neked mennyire lényeges.

2017. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!