Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet vmi bajom attól, hogy...

Lehet vmi bajom attól, hogy megfőztem és megettem egy nem ehető bevonatos virslit a saját bőrében?

Figyelt kérdés
Sajnos a reggeli sietségben elfeledkeztem róla, hogy az adott virsli csomagolásán fel van tüntetve 'nem ehető bélben'. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!

2017. febr. 3. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ezt nem értem, hogy hogy nem ehető bél? Mert ha műanyag, akkor észre vetted volna azt nem is tudtad volna megenni.
2017. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt látványosan műanyagos a jellege és viszonylag könnyen el is lehetett rágni kb. mint egy roppanós virsliét. Emiatt nem is tűnt fel csak a csomagolás kidobásakor.
2017. febr. 3. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom össze tudtad rágni. Ha igen és nem egyegybe ment le semmi bajod nem lesz, ki fog jönni kb úgy ahogy bement.
2017. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg "nyögve-nyelősen" etted (csak nem figyeltél oda). Így valószínű, hogy "nyögve-nyelősen" távozik.
2017. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

SEMMI bajod nem lesz!


Ennél klasszisokkal több műanyagot is megeszik az ember, csak nem tud róla!

2017. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó igénytelen lehetsz.
2017. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem rosszabb, mintha gumicukrot ettél volna.
2017. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!