Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy szendvics...

Hogyan lehet egy szendvics tetején az ingatag feltétet, pl. salátát a helyén tartani, hogy ne csússzon szét?

Figyelt kérdés

Hagyományosan ugye a felső kenyérszelet tartja a helyén, miközben eszi az ember, de ha nem akarok annyi kenyeret enni, és csak egy szeletre teszem rá a feltétet, és arra a vágott salátát, akkor potyog le a saláta mindenfelé oldalról.


Van erre valami egyszerű módszer, hogy felső kenyérszelet nélkül is helyükön maradjanak a dolgok evés közben?



2017. márc. 26. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vágott salátát? Mármint salátalevélre gondolsz? Mert azt ráteheted egészben is, rögtön a kenyérszeletre a többi feltét alá.
2017. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Saláta mixre gondoltam, amiben össze van vágva mindenféle saláta kis darabokban, vagyis nem egy levél, amit csak rá lehet teríteni a szendvicsre. A feltét lehet krém is, pl. humusz, az alá nem tudom tenni.
2017. márc. 26. 09:17
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez esetben:

- vagy még beborítod egy egész levél salátával

- vagy még beborítod egy egész szelet sajttal

Akármelyik is, azzal már össze tudod úgy fogni, hogy nem potyog le róla az apróság.

2017. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ragacsos krémre közvetlenül teheted, vagy lenyomod egy darab sajttal, hússal.
2017. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
14%
Fogpiszkalo a kozepebe. Tokeletes :)
2017. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, a sajt az valóban jó erre, ha kell a szendvicsbe, de nem mindig kell. A fogpiszkáló viszont nem alkalmas arra, hogy a 20 kis salátadarabot, ami szét van terülve a szendvicsen, összefogja.
2017. márc. 26. 09:44
 7/11 anonim válasza:
89%
Ja bocsi nem olvastam hogy salata mix, azthittem egesz salatalevel
2017. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha a sajt nem, akkor egy db. zöldpaprikát 3-4 hosszú szeletbe vágd fel, azzal borítsd be, tök jó szokott lenni.
2017. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Én alulra, a megkent kenyérfélére teszem, és erre a többi feltétet.
2017. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A paprika is jó ötlet, illetve persze ha van szilárdabb feltét, akkor az megy felülre. Majd figyelek, hogy paprika legyen otthon, ami nem mindig van, de ilyenkor tényleg jó jöhet felülre összefogónak félvbevágva.
2017. márc. 26. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!